למה אקנה עדיין מתעוררת בבגרות

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - אקנה נפוץ אצל בני נוער, זה נובע גל של הורמונים במהלך גיל ההתבגרות כי לא חולקו עם מודעות לטיפול בעור הפנים. עם זאת, עם הגיל עולה, בדרך כלל אקנה ייעלם מעצמו. למרבה הצער, ישנם כמה אנשים שעדיין נאבקים עם אקנה למרות שהם מבוגרים.

זה התברר בשל שני גורמים, כלומר הורמונים ורגישות העור עצמו. כמה מבוגרים מוצאים כי ישנם עדיין הורמונים המשפיעים על המראה של אקנה בפנים. למעשה, כמה נשים חווים פצעונים לפני או במהלך הווסת. אבל את השאר, אקנה ניתן לשלוט.

בנוסף, רגישות העור הוא גם מאוד משפיע על המראה של אקנה. כאשר עור הפנים הוא תגובתי בקלות לחומרים זרים, אקנה יופיע בקלות רבה יותר. נקבוביות חסומות על ידי אבק ומזהמים רגישים גם הפרעות אקנה.

מזון הוא גם גורם אחד מאחורי המראה של אקנה לאחר הבגרות. זה נכתב בכתב העת של האקדמיה האמריקנית לדרמטולוגיה. מחקר שנערך על ידי מרכז המחקר של הקבוצה האיטלקית למחקר אפידמיולוגי בדרמטולוגיה אומר מזונות עם אינדקס גליקמי גבוה כגון לחם, צ'יפס ואורז נקראים גורם לאקנה כמבוגרים.

ובכן, אם אתה בין אלה שעדיין סובלים מאקנה למרות שהם כבר באמצע הבגרות שלהם, מנסה לשים לב שוב אם האוכל שלך הוא לא בריא, איך לנקות את הפנים שלך לא נכון או יש הפרעות עור חריפה מסיבות אלה, אני מקווה שאתה יכול להתחיל לעשות שלום עם הגוף שלך ולהימנע פצעונים.
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: