האם אתה רוצה יופי טבעי בסיארי ? הנה הסוד

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - ביוטי הוא משהו שהוא נרדף עם נשים. לא מעט נשים המבקשות דרכים שונות לשמור על היופי שכבר קיים או לייפות את עצמם. בין אם זה איפור, טיפולים לסלון, אפילו קיצוני לניתוח כירורגי או פלסטי.

לא כל המאמצים להשיג יופי טובים על פי הנחיות השריעה. ניתוחים פלסטיים, למשל, בנוסף על צורך גדול כספים, הוא גם לא מותר כי זה נחשב לשנות את הבריאה של אלוהים. אלא אם כן הדבר נעשה משום שיש היתרים בשריעה, כגון סיבות למחלה וכו '.

מכל השיטות הקיימות, יופי טבעי נשאר חלום של כל הנשים. ובכן, איך אתה מבין את זה?

הנה כמה דרכים להשיג יופי טבעי על פי הנחיות השריעה.

1. זהירות

החוקר האוסטרי פרופ 'ליאופולד ורנר וון אהרנפלס, פסיכיאטר ונוירולוגיה, אמר שיש משהו מיוחד בהתייחסות. על פי המחקר שלו, מרכזי העצבים הנמצאים ליד המצח, הידיים והרגליים רגישים מאוד למים מתוקים, כך שהם יכולים להשפיע על מרכזי העצבים ולהשפיע על בריאות העור המושפעת מהאבל.

מוכתאר סאלם, מחבר הספר "תפילה וספוט לגוף ולנשמה", גילה גם כי האטה יכולה למנוע סרטן העור. בנוסף, זהירות יכול גם לגרום לאדם להיראות צעיר.

2. פרוסטראציה

ד"ר פידלמה או'ליארי, דוקטורנטית, מאוניברסיטת אדוארס, במחקרה העלתה כי עם התותבות, המוח האנושי יוכנס בדם וורידים שניתן להזין אותם רק כאשר השד. אז, השתייה היא מאוד משפיעה על זרימת הדם וזה בהחלט טוב לבריאות.

3. דקלום

הלשון שתמיד זוכרת תמיד תזכור את אללה. אם אלוהים הוא כבר בלב, אוראלי תמיד אומר טוב. זה יוביל לדיבור חלק ולא גס ומנומס, מלווה בנימוס. משם יופי טבעי יכול לנבוע.

4. צום סנה

עם צום, נתרגל להחזיק או לשמור על עצמנו מפני אכילה ושתייה. לכן, אנו יכולים למנוע את ההשפעות הרעות. בנוסף, צום הוכח מדעית גם להיות בריא לגוף.

ארבעת הדברים שלעיל נלמדו באסלאם. אז, אין צורך לטרוח אם אתה רוצה להיות יופי טבעי. השיטה מספיקה לציית להמלצות הסיאר.
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: