זאם זאם, מים המכילים מינרלים וריפוי איכויות

עברית חדשות אסלאמיות, מכה - למים זאם זאם יש משמעות בעולם המוסלמי והמוסלמים שותים את המים הקדושים כשהם עולים לרגל לארץ הקודש. אחרי העלייה לרגל, המוסלמים גם מביאים את המים למדינותיהם כדי לחלוק עם חבריהם או בני משפחתם.

זאם זם אינה כמו מים אחרים משום שהיא מכילה מינרלים חשובים רבים המספקים איכות וריפוי מיוחדים.

עדויות על היתרונות של שתיית זם זם מתועדות בהיסטוריה האסלאמית ומוכרות על ידי המדע המודרני, כפי שדווח בעיתון אל-ריאד.

באר זאם זם נמצאת במקום הקדוש ביותר בעולם האיסלאמי, מכה. על פי מקורות היסטוריים, בארבעת אלפים השנה שימשה גם לצמחי מים. אזור מכה מחובר למספר מנהרות תת קרקעיות המובילות אל בור זאם זם, הנמצא 20 מטר מזרחית לכעבה ועומק של כ -40 מטר.

הבאר של זאם זם היא הגאווה של הממלכה הסעודית. האפוטרופוס של שני המסגדים הקדושים המלך עבדאללה הוא האחראי על הטיפול והתחזוקה של הבאר זם זם ולוודא שהמים תמיד זמינים לצליינים המבקרים במסגד הקדוש. גם ממשלת סעודיה הקימה בית חרושת שיוכל לייצר מיליוני בקבוקי מים של זם זם מדי שנה.

למים זאם זם גם מוניטין יוקרתי בקנה מידה בינלאומי ובעל הסמכה רפואית. בית החולים המלך פייסל ומרכז המחקר בריאד בדקו את דגימות המים של זאם זאם והוכיחו שזאם זאם מכיל מינרלים יקרי ערך. מים זאם זאם מופץ כעת בצינור של 10 ליטר ומעקב צמוד ומבוקר באופן שגרתי כדי להבטיח שהמים יהיו בריאים לגוף האנושי.

באמצעות טכנולוגיות מתקדמות כגון ICP-MS ו- OCP-OES, חוקרים גילו כי מים זאם זאם עשירים במינרלים יקרי ערך שיכולים לייעל את תפקודי הגוף. בנוסף, הנביא מוחמד סלאאללהואלעי וסאלם הזכיר כי מים זאם זאם הוא נוגדנים לכאב.

חוקר ידוע אבן קאים ציין גם כי מים זאם זאם הוא כמו סוכן ריפוי, כך בני אדם אשר שותים אותו יכול לשרוד בלי להרגיש רעב.

בסיפור, אבן קאים חלה על אחד ממסעותיו למכה. הוא חיפש רופא או רפואה, אך לא מצא אותו. לבסוף שתה מים זאם זאם וקרא את המכתב אל פאטיחה בכל לגימה. לאחר מכן, לאחר מכן, הרגיש אבן קיים את מחלתו.

מאז השתמש אבן אבן במים זאם זם כתרופה בכל פעם שהוא זקוק לה.

אין ספור פעמים המים של זם זאם נלמדים כבר 20 שנה. המינרלים החשובים כגון כרום, סלניום, סידן, מגנזיום, אשלגן ונתרן במי זאם זאם נשארים גבוהים ועקביים במשך שנים.

מים זאם זם מועילים מאוד לאלה הסובלים מחוסר סידן, מכיוון שמים זאם זאם יכולים להפיק תועלת של 3 גרם סידן ליום. סובחנואלה.
Loading...
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: