תקנה של סעודיה החדשה, על צליינים אסור לקחת את עצמי במסגד חראם ובמסגד נביא

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - רבים שואלים, האם זה נכון כי החדשות של חאג 'ו עומר הצליינים אסור לצלם במסגד הגדול, מכה מסגד נבאוי במדינה? בהתחשב, עולי רגל חאג 'או עומרה מאינדונזיה בדרך כלל כמו לקחת סלפי בשני המקומות הקדושים.

זה נכון. משרד החוץ (כמלו) מסעודיה, במכתבו הדיפלומטי מספר 270, פרסם חוזר של משרד חאג 'ואומרה לממונה על ענייני חאג' בארצות המוצא של חאג '. החוזר מתאר את האיסור על עולי רגל ועומר עבור סלפי או לצלם במסגד הגדול במסגד הנביא.

החוזר נחתם על ידי שר חאג 'ואומרה, מוחמד סאלג' בן טאהר בנטן. המכתב הדיפלומטי התקבל על ידי שגרירות אינדונזיה בריאד ב -15 בנובמבר 2017.

כלל חדש זה אינו חל רק על עולי רגל שצולמו באמצעות הטלפון החכם, אלא לאלה שצולמו עם מצלמות, מקליטי וידיאו, מצלמות טלוויזיה. ממשלת ערב הסעודית מעריכה את קדושת המסגד הקדוש ואת מסגד נבוי צריך לזכור כי שניהם מקומות קדושים.

אם יימצאו הפרות, כוחות הביטחון לא יהססו לנקוט פעולה החלטית, להסיר סרטים או תמונות במסגד הקדוש ומסגד נביא כדי להחרים כלים. חאג 'ועמרה צליינים צפויים לציית ולציית לכללים החדשים החלים.

מלבד פנייה לממשלת אינדונזיה, ההודעה הרשמית האחרונה מסעודיה הוגשה לקהילות שנשלחו מכל רחבי העולם. בכל שנה ישנם כ -3 מיליון עולי רגל המגיעים לסעודיה לחאג '.

במכתב חתום על ידי משרד החוץ של ערב הסעודית ב -15 בנובמבר 2017 נאמר גם כי איסור זה הוטל בגלל צליינים יותר ויותר בלתי נשלט לוקח selfies במסגד הקדוש. יש חשש כי פעילות זו תפריע למתפללים אחרים הסוגדים פרדחו או סנה.

הסעודית ביקשה מהאחראים לעלייה לרגל בארצות המוצא של העלייה לרגל לספק מידע לצליינים פוטנציאליים שיצאו בשנת 2018. זה חשוב כי עדיין יש עולי רגל רבים שלא יודעים את הכללים החדשים.

צילום תמונות במהלך העלייה לרגל, אמר אל-חכים, הוא אמנם לא חראם, אבל צריך להסתכל על המצב, הזמן והמקום כדי לא לפגוע בערכים. חוקר אסלאמי נוסף, השיח 'עבדול רזאק אל-בדר, אמר כי החאג' או העומר למכה הם פולחן, לא בילוי תיירותי.

"היום, הרבה אנשים מצלמים בחג'ג ', גם במהלך טאוף, ערפאת או זורק את ג'ומרה", אמר אל-באדר. "זה כמו ביקור במכה רק בשביל צילומים, לא פולחן. כאשר הם סלפי, הם נראים רגועים, צנועים, או מפחד, אבל לאחר הצילום הם חוזרים כרגיל ", אמר

לפני כשבע שנים, עדיין אסור היה להכניס טלפונים סלולריים למסגד הקדוש או למסגד נבאווי, שלא לדבר על מצלמות דשלר. עם זאת, לאחרונה רגולציה יש רפו.

הכללים האחרונים של השלטונות הסעודיים מתנגדים זה מכבר על ידי מספר אנשי אקדמיה ואנשי הדת הפנימיים במדינה. התסיסה שלהם היתה מקורקעת כי בשנים האחרונות, עולי רגל היו חשופים יותר ויותר קדחת עצמי או בלוג בעת ביצוע שירותי פולחן.

צילום תמונות, בין אם תמונות או סרטונים, מתרחש לא רק במרפסת של המסגד הקדוש ומסגד נביא, אלא גם ליד הכעבה, כאשר מנשק את חג'ר אסווד, או כאשר הוא עומד על הגבעות של ספא או מרווה.
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: