מסגדים בלונדון עשוי מעשר עם ביטקוין, הנכון

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - לאחר המתנה של שעה, מנהיג מסגד רמדאן, ארקין רמדאן רובה, הופיע סוף סוף בבית קפה ליד המסגד המכונה שאקלוול ליין במזרח לונדון.

גוני התנצל על שהגיע באיחור במסגד - שנבנה על ידי אביו של רמדאן גיוני - ומיד התחלנו את הראיון בשאלה המרכזית: איך לשלם זקת בצורה של ביטקוין ?

"הם הולכים לאינטרנט, נכנסים למסגד הרמדאן, או ל"איסטנבול התורכי", והנוהל נמצא על איך לתרום. ברור מאוד באתר על איך לתרום. אז מה שאנחנו עושים, יש לנו מערכת עם אחד האנשים שלנו מראה כיצד לתרגם תרומות לכסף אמיתי במדינה הזאת, לירה שטרלינג, "רובה אמר.

אנחנו עושים את זה. אנחנו מנסים למצוא את הקונים הטובים ביותר ברמה הגבוהה ביותר. אנחנו מחליפים אותו, אנחנו מעבירים אותו לחשבון שלנו, "המשיך גוני.

שירות ה- ביטקוין זקת הראשון בבריטניה הושק ב -17 במאי 2018 עם כרזות שהוצגו מחוץ לגדר וסמוך לכיפת המסגד שהציגה לוגו של ביטקוין מלבד אתר האינטרנט.

עד שבוע לפני עיד אל-פיטר היו תשעה אנשים שנתנו זקות בדמות ביטקואים בשווי 2,000 לירות שטרלינג. בין היתר, הם הגיעו מדובאי, הודו ומריטיוס.

אבל מה עם מספר המתפללים במסגד, שהוא סביב 500?

אחרי התפילה ביום שישי בשבוע שעבר חיכיתי מחוץ לגדר המסגד שהוקם ב -1903 - ופעם שימש בית כנסת ליהודים - לשאול כמה מתפללים.

"אני משלם על ידי שליחת זקת לאפריקה, סומליה, שם יש אנשים עניים. זה מה שהם באמת צריכים. אני לא יודע כלום על ביטקוין. מעולם לא שמעתי על כך ", אמר איש מוסלמי מאפריקה.

הקהילה אמרה: "אני אשלם לזכאת למסגד במזומן. אני לא יודע על זה (ביטקוין). "

הקהילה מניגריה גם העיר, "עשיתי את זה על ידי חלוקת מזון. אני יודע (המסגד הזה מציע ביטקוין), אבל אני כנראה לא אעשה את זה ככה. זה תלוי בך, כי מה שנאמר הוא שנה, אתה עושה את זה דרך מסגד או ישירות אדם ".

רוב כ -100 המתפללים באזורים שאינם משגשגים מדי לא יודעים הרבה על ביטקוין. חלקם גם סירב להישאל על הערותיו על ביטקוין, אשר עדיין שנוי במחלוקת במספר מדינות.

הלל ביטקוין ?

על ידי קבלת ביטקוין עבור תשלומי זקת, זה אומר ביטקוין מסווג חלאל, לפחות על פי רובה. עם זאת אני רוצה אישור והוא מסביר בהתלהבות.

"הם מדברים על זה אם זה חלאל או חראם, אנחנו חושבים שזה צריך להיות חלאל. זה כסף חדש. אנחנו חייבים לחשוב קדימה. ואם זה זמין. ואם האחים והאחיות המוסלמים שלנו יעבדו עם המטבע הזה, אז הם חייבים לתת לגיטימציה לכסף שלהם ולרווחיותם ".

"בדת שלנו, אנו מחויבים לתרום 2.5 אחוזים מהרווחים שלנו, ולכן אנו יוצרים פלטפורמה כדי שניתן יהיה לעשות זאת", הוסיף רובה.

בארצו, טורקיה, ביטקוין נחשב לגיטימי למרות בריטניה - שם גוני חי במשך עשרות שנים - לא אסר את זה. בעוד באינדונזיה, מועצת אולמה אינדונזיה (מועצת אולמה אינדונזית) מבדיל את מעמדה בהתאם לשימוש המיועד שלה, אם ספקולציות או כאמצעי חליפין.

"כשמדובר בהשקעות, אני מזכיר את הלגיטימיות, כי יש נכסים תומכים, המחירים לא יכולים להיות מבוקרים, ואין שום ערבות רשמית", הסביר יו"ר ועדת מועצת אולמה אינדונזית האהבה ך כחליל נאפיס בינואר 2018.

רובה עצמו אמר כי אחד הצדדים מנסה לחסום את השימוש ביטקוין כמו זקת בבריטניה הוא בנקאות.

"אנחנו צריכים לשאול על ועדת צדקה (הגוף המטפל מוסדות צדקה בבריטניה). אנחנו צריכים לשאול את הבנק. הבנקים מתנגדים מאוד למרות שאין להם בסיס חוקי, הם לא אוהבים תחרות ".

"עם זאת, כדי לתת לגיטימציה לעסקה, אנחנו בהחלט צריכים לשנות את המטבע במטבע חוץ ל פאונד. יצרנו קשר עם אחד הבנקים כאן ולבסוף הם צריכים להתאים אותנו ".

"אבל אתה יכול לראות את זה כמו משהו שהם באמת רוצים לעשות כי זה לוקח כוח," הסביר רובה.
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: