אלה שלוש ערים "למות" להציל את החוכמה, כמו גם תעלומה

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - חיי האדם התקיימו מאז ימי קדם. עם זאת, לא הכל ניתן לראות או למצוא בהווה. משום שכמה מהם נעלמו או נעלמו.

גורמים רבים גורמים לציוויליזציה להתמוטט ולבסוף להיעלם. אחד מהם כפי שנחשף בכתבי הקודש, כלומר קשור פעולות האדם.

הקוראן מגלה מגוון רחב של דברים הקשורים תרבויות בעבר, הן אלה ידועים לבני האדם, ואשר הם לא יודעים בכלל.

הציוויליזציה בעבר שהתגלה על ידי הקוראן הוא ת'אמוד ואת יאנג המודעה, אשר נשלחו הנביא צאלח הנביא הוד. תיאורים רבים של שני העמים האלה, הן מבחינת יכולותיהם והן מבחינת עוצמותיהם, כמו גם את העוול והסרבנות כלפי אלוהים ושליחו. אשר בסופו של דבר הרסו את שני אלוהים עם רעידת אדמה קרה מאוד הוריקן

ובכן, הקשורים לציוויליזציה, יש לפחות 3 ערים בעולם, כי יכול לשמש ראיה כי חורבן הציוויליזציה נגרמה על ידי מעשה של שובב האדם הזמין אבדון מאללה. הצורה הנראית היא בצורה של אסונות טבע, אבל מאחורי זה יש סוד אלוהי כי הוא עדיין מסתורין.

לסיכום ממקורות שונים, הנה 3 ערים בעולם אשר הרס יכול להיות לקח לכולם.

1. עיר סדום

בשנת 2015, ארכיאולוגים שחפרו באתר בחוף אל חמאם בירדן מצאו עיר מתקופת הברונזה, שתכונותיה תאמו את תמונת סדום. הארכיאולוג, סטיבן קולינס, גילה את המקום מאז 2005. הוא וצוותו גילו מבנה שנחשב בעבר ארמון, מגדלים ומבצר.

"אני מסיק, אם מישהו רוצה למצוא סדום, הוא חייב לגלות את העיר הגדולה ביותר במזרח כיכר שהיה קיים בתקופת הברונזה התיכונה, עידן אברהם לוט", אמר כפי שצוטט על ידי סקיי ניוז.

אתר חמאם אל חמאם נמצא בעמק הירדן (עמק הירדן), 8 ק"מ צפונית מזרחית לים המלח. תלולית גדולה שולטת בנוף שם. העיר מחולקת לשניים, לתחתית ואת הדף שבו העשירים האליטה לחיות. החוקרים מצאו עדויות לקיר הגנה בגובה 10 מטר ועובי 5 מטר, רשת של שערים, מגדלים וכיכרות.

המבצר הוקם כדי להגן על אזרחים עשירים מפני התקפות. החיים נעצרו לפתע בסוף תקופת הברונזה התיכונה. לדברי המדענים, העיר ננטשה מאוחר יותר ונטוש.

2. עיר פומפיי

העיר פומפיי נהרסה על ידי התפרצות וזוביוס בשנת 79 לספירה. למרבה האירוניה, האפר החם המוטל על ידי ההר לוכד את הרגע האחרון של כל דבר בעיר הרומית העתיקה.

חפירות שהחלו בסוף המאה ה -16 מצאו את גופות בני האדם שהפכו ל'אבנים '. גם עם נוף העיר של מבנים, סמלים מסתוריים, בתים מפוארים של אצילים, לחם זה עדיין שוכב בתנור, כמו גם בתי בושת מלאים פרסקו ארוטי פסלים מגונה.

ממצאים אלה הופכים את פומפיי לכינוי "עיר החוטאים". ישנם 35 בתי בושת ברחבי פומפיי, אשר מסומנים על ידי ציורי קיר או ציורי קיר ארוטיים. ארכיאולוגים חייבים להיות זהירים כדי לקבוע את המיקום של זנות עם מבנים רגילים. כי, פאלוס או צורת גניטלית זכר הוא קישוט משותף בעיר העתיקה. סמל של מזל. הסמל צבוע בכל מקום. בבית, ברחוב, גם בשוק.

3. באיה סיטי

ההיסטוריה של באיה צבועה בדרמה פוליטית.

"יש סיפורים רבים על תככים הקשורים לבאיה", אמר ג'ון סמוט, חוקר שחקר את האתר של העיר העתיקה, כפי שצוטט על ידי ה- בבק.

השמועות מספרות, קליאופטרה ברחה באיה לאחר יוליוס קיסר נהרג ב 44 לפנה"ס. בינתיים, ג'וליה אגריפינה מתכננת מזימה רצח עבור בעלה, קלאודיוס בְּתוֹך באיה. המטרה, כדי שבנו, נירון יוכל להפוך לקיסר רומי.

מים עם תוכן מינרלי חם ואקלים משך את תשומת הלב של הרומאים הקדומים לבקר באיה מאז אמצע המאה ה -2 לפנה"ס. באותו זמן, העיר נקראה היבשת של פלגראן (הר געש) בגלל שברי המכתש געשית שנמצאו שם.

באיה ידוע בשם לאס וגאס בעידן של האימפריה הרומית העתיקה. ב -2,000 השנים האחרונות באו העשירים והחזקים, כדי לספק את תשוקותיהם העולמיות. אנשים עשירים רומאים בילו את סופי השבוע שלהם בעיר עבור הוללות.

העשירים ויש להם את היכולת לבנות וילות מפוארות על חוף הים, עם ספא, בריכות מצופות פסיפס קרמיקה נוצץ, כדי להפוך את הרצונות הפרועים שלהם מתגשמים.

אחד התושבים העשירים אף הורה על בניית הנימפאום, אנדרטת אבן, שדמתה למערה, מלאה בפסלי שיש, המוקדשים לתענוגות ארציים. עיר הבידור הנמצאת 30 ק"מ מנאפולי היא מגנט למשוררים, לגנרלים, לכל אחד.

במדע, עכשיו זה אזור העיר העתיקה עבר שינויים רבים במשך מאות שנים, באמצעות אירועים געשיים שונים, פני השטח שלה נע מספר פעמים עקב תנועה גיאותרמית סייסמית, מה שהופך את רוב שטחה קבור מתחת לים עד עכשיו.
Loading...
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: