מוסלימה דאר, זה האתגר שלנו עכשיו

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - לכל תקופה יש אתגר אחר. כמו בני אדם שחיים בעידן זה, עם כל ההתפתחויות וההתקדמות הקיימות, ניתן לומר כי הם מתקדמים יותר מבעבר, כמובן גורם לנו לחשוב, לא קל לחיות בימינו. התקופה נקראת עידן הגלובליזציה, שבו המילים החופשיות הן מילות המפתח לחקירה חופשית, שלפעמים הופכות לממברנות. אם אין לך בסיס חזק של אמונה, כמובן זה יהיה בקלות נסחף.

מוסלמים וחג'אב

מבין השינויים הרבים הקיימים, האופנה היא אחת מהן. כמוסלמי, עכשיו זה יכול להיות קל יותר להשתמש חיג'אב. זה כמובן האטרקציה העיקרית לשוק האופנה. אז, עכשיו יש הרבה סוגים שונים של חיג'אב, עם דגמים שונים, מותגים וגם מחירים משתנים כמובן. עד שלבסוף חיג'אב זה חימם את עולם האופנה האינדונזי בפרט, אפילו את העולם. בתור מוסלמי, זה כמובן מרגש, בהתחשב בכך שחובתן של נשים מוסלמיות ללבוש חיג'אב. אם בשנים קודמות אנשים שהשתמשו בחיג'אב היו נדירים מאוד. נהפוך הוא, נשים מוסלמיות רבות משתמשות בחיג'אב. כמובן, זוהי התפתחות חיובית.

האתגר של שימוש בחג'אב היום

עם זאת, זה לא החיים אם זה לא עומד עם אתגרים. העולם תמיד מציע מגוון של רגעי יופי מפתה. החיים יש חוקים, במיוחד עבור המוסלמים, הכללים ברורים, וכל מסודרים בצורה כזאת כי האנשים בטוחים. אחד מהם קשור איך ללבוש בגדים להסתדר בסביבה. האתגר הוא להשתמש בחג'אב הנוכחי:

ישנם סוגים רבים של דגמי חג'אב. ישנם סוגים רבים של חיג'אב על השוק, החל מן הרגילים, כדי אלה סירי. לפעמים זה מפתה לראות את המודל ולשכוח מה החג'אב צריך להיות.
במחיר פנטסטי. עכשיו יש סוגים רבים של חיג'אב כי על ידי הסתכלות על המודל, החומר, ואת המותג לבד אנשים יכולים כבר לנחש מה המחיר של החג'אב. לפעמים הופך בלי משים עליז, רחוק מלהיות פשוט.
חיג'אב וסגנון. רוצה סירי, אבל עדיין רוצה להיות מסוגנן. אז נפילת החג'אב עם המון אביזרים, וזה לפעמים מוגזם.
אלה הן חלק מהאתגרים שבהם משתמשות כיום נשים מוסלמיות בחג'אב שלהם, ולכן עליהן תמיד ליישר את כוונות החג'אב שלהם
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: