האיש מסתורי אינפק מאה מיליון לאלפו

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - מאות אמהות ארזו את מסגד נורול ג'נה, יום רביעי, 18 במאי 2016. המחקר שהציג את חוכמתה של איירין חנדונו גם משך את תשומת לבם של מספר רבותי.

בשולי האירוע ניגש בחור צעיר ליו"ר האחים המוסלמים גארסיק (סלימה), לינטנג סוליסטיאוואטי, שפתח את עמדת התרומות לחלב בסוריה. הוא שאל כמה שאלות על חאלב ועל פעולת איסוף התרומות.

כמתוכנן, סלימה משתפת פעולה עם פורום אל-קוראן לחינוך (פוספיק), איסייה
 ועוד מספר ארגונים אחרים יחזיקו פעולות טיפול בחלב, יום ראשון, 29 במאי 2016 בכיכר אני אוהב את גכב. לפני הפעולה הגדולה, סלימה גם גייסה תרומות באמצעות פורומים קטנים, כולל בדקלם פוספיק.

"ואז אני רוצה לתרום את זה לחלב, "אמר האיש לאחר ששאלותיו נענו. הוא הושיט לו שקית.

איזה לינטנג הלם. התיק הכיל חמישים אלף במזומן.

"מה זה מהמוסד או מהקהילה, אדוני?"

"פשוט כתוב ממשרתו של אלוהים," הוא ענה בלי לרצות להראות זהות נוספת. לינטנג היה המום מעזיבתו של "האדם המסתורי".

לינטנג חשד כי הכסף היה יותר מ -50 מיליון דולר. לאחר חישוב, מתברר מספר הוא בדיוק 100 מיליון דולר.

כשהסיפור היה משותף עם פעילי דעווה, נדהמו אחיות רבות. דברי טכביר, טסביח וחצלה. רבים התפללו גם לגבר והתפללו שגם פעילי הדעווה יכוונו על ידי אלוהים ללכת אחריו.

מידע רב בכנות. זה מה שאנחנו תפסנו מן האיש. 100 מיליון הוא לא קצת כסף. במיוחד אם מחלחלים לאחים מוסלמים רחוק. עבור רוב האנשים, למרות שהוא עשיר, זה לא בהכרח מרגיש קל להחדיר את זה סוג של כסף.

הדבר היחיד שיכול להסביר הוא כנות. בעזרת השם. הוא הרגיש צורך לעזור לאחים מוסלמים שעדיין מטילים עליהם טבח. מתקפת חיל האוויר של משטר הבסיאר הגדול על חאלב הותירה מאות הרוגים, ועוד אלפי פצועים. בתים ובתי ספר נהרסו ועכשיו הם חיים מהר מדי. אפילו מזון קשה להשיג. רק מתוך כוונה לעזור למוסלמים נרדפים זה מה שעושה אדם קל להשקיע.

וגברים לא רוצים להיות מוכרים בכלל. אפילו רק להזכיר את השם והכתובת. הוא רק רוצה להירשם כעבדאללה, משרתו של אללה.

אז, כפי שהוא השקיע בחשאי, אללה יכול לשמור על כנותו ולקבל את המידע שלו. יש לקוות שהמידע המתבצע בחשאי מביא תועלת רבה לאחינו בחלב ועושה אותנו השראה לקחת חלק בהגנה על המאמינים האחרים.
Loading...
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: