הנה שמונה נשים שאינן חוקיות להתחתן

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - החתונה היא פולחן מוסלמי. כי על ידי נישואים, מישהו ימנע את החטאים שנגרמו על ידי ניאוף. חוץ מזה, להתחתן יכול גם לשמר את הצאצאים, כך הדור של המוסלמים אשר עסקן אללה נולד יותר ויותר על פני כדור הארץ.

עם זאת, עבור גברים מוסלמים, לא כל הנשים יכולות להינשא. יש כמה נשים אשר למעשה להיות בלתי חוקי אם נשוי על ידי גברים מוסלמים.

דוקטורט . יוסוף קרדאווי בספרו "אל חלאל ואל חראם", אומר כי אסור למוסלמי להתחתן עם אחת הנשים הבאות :

1. אשתך
שניהם גרושים וגם בגלל שהם מתו. נישואים כאלה בעידן הבורות הורשו, ואחר כך בוטלו על ידי האיסלאם, משום שאשתו של האב היתה אם לאחר שנישאה לאביה.

שיעור זה של חוכמה הוא לשמור על כבוד האב. האיסור להתחתן עם אשת אביך מחליט תמיד את רצונותיו של הילד נגדו ולהיפך. כך נשמר המרקם ביניהם על בסיס של כבוד וסמכות.

2. אמא. כמו כן סבתא וכן הלאה, גם אבא וגם אמא.
3. בנות וכן הלאה.
4. אחות, ילד, אם וכאלף.
5. אחותו של האב, אם ובת.
6. אחיותיה של האם, הן אם והן בת
7. בת אח
8. בנות אחיות

קרובי נשים אלה באסלאם נקראים "מחראם", שכן אסור להם לנצח להתחתן על ידי מוסלמי ואינם חוקיים בכל עת ובכל נסיבות שהן. במקום זאת, האיש היה גם מחראם בשבילו.

החוכמה האסורה להינשא לקרובי נשים ברורה מאוד :

1. כי טבעו של אדם בעל תרבות גבוהה אינו רוצה לוותר על תשוקתו למישהו כמו אמו, אחותו או בתו. גם אצל בעלי החיים יש כאלה שלא רוצים לעשות זאת.
רגשותיו של אדם כלפי אחותו של אמו או אחותו של אב הם כמו אלה של אמו. בעוד דוד, הן מצד האב והן מצד האם, זה היה כמו אבא.

2. אם השריעה לא תנתק את הרצון להינשא, אין ספק שהיחסים בין אדם לגביהם ייפגעו, משום שהם אלקליניים ואינטימיים.

3. בין אדם לקרוביו יש תחושה ייחודית המשתקפת בצורה של כבוד או חיבה. כי חשוב יותר אם האהבה מופנית לנשים זרות (לא מהרם) דרך הנישואין, כך שייווצרו קשרים חדשים, כך שאהבת האהבה והחיבה בקרב בני האדם נפוצה יותר ויותר.

4. את הרגשה אוהבת של פיטרי בין אדם וקרובות שלו חייב תמיד להיות חם, כך היחסים שלהם הופך נצחי וממשיך, על ידי השגחה אחד על השני, לאהוב אחד את השני, ולהיות נאמנים זה לזה.

אם בין אלה שיש להם רגשות כאלה מותר להתחתן, בעוד שהנישואים עצמם חווים לפעמים התנגדות וסכסוכים, ואפילו לפעמים זה גורם לסיום היחסים, כמובן זה יבטל את תחושת החיבה ולהפחית את הקשר שלהם.

5. הצאצאים שנולדו לנשים שהן עדיין קרובי משפחה הם לפעמים לא מושלמים וחלשים. אם יש חולשה פיזית או אינטלקטואלית בקטע של אדם, אז זה יועבר לצאצאים.

6. אישה באמת צריך אנשים שיכולים להגן עליה ולהגן על היתרון שלה לצד בעלה, במיוחד אם יש קשר בינה ובין בעלה. מה קורה אם האדם שאמור להגן עליו (כלומר, המהר"ם שלו) הוא מי שהוא יריבו (הבעל שלחם עמו).
Loading...
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: