למד את חוכמת הסעיה מאמו של סייטי חג'ר

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - למד מסיפור העלייה לרגל. ישנם שיעורים רבים ושיעורים שניתן ללמוד. שיעורים יקרי ערך ממשפחתו של הנביא אברהים כפי שאנו יכולים לחקות, אפילו עד סוף הזמן.

תודה על אלה שהורשו על ידי אללה תהילה גדולה לבצע סדרה של עלייה לרגל בארץ הקודש. מאי הרעד של הלב להיות ליד המקדש, ולהרגיש את אלוהים קרוב מאוד. תמשיכי להרגיש יפה, למרות שחזרת למולדתך.

אחי המוסלמי, ממשיכים להרגיש קרובים אליו. בגלל המהות שלו, אלוהים במקדש זהה לאללה כאן. בגלל יום ראשון של אללה. אלוהים הוא רק אחד. אז למרות שהגעת לארץ שלך, אתה עדיין עם אלוהים.

החל חוכמה שאתה יכול בארץ הקודש כדי ליישם בכל מקום שבו אתה נמצא. במאי הנוכחות שלך להביא לשינוי העצמי שלך, המשפחה והסביבה.

היסטוריה של סאי בונדה
ובכן, הפעם אני רוצה לקחת שיעורים מן העמודים של חאג 'סאי. לרוץ קצת בין גבעת שאפא ומרווה 7 פעמים.

זכרי איך אמא סיטי חג'אר והתינוקת איסמעיל היו צמאים בארץ הצחיחה. אף אחד לא נמצא. אין מקור מים אחד. אבל אמו של חג'ר היתה משוכנעת שאלוהים לא יבזבז את משרתו.

אמנם אמון מוחלט באלוהים לא אומר שאמא של חג'אר שותקת כאשר התינוק שלה מייבב צמא. האינסטינקטים של האם יקמו מיד, יסתובבו הלוך וחזור כדי למצוא מעיין. הוא ראה כי על גבעת שאפא היה מעיין, התברר כי לא היה לאחר ביקר. אחר כך רץ לעבר גבעת מארוה, כנראה שגם לא היו מעיינות.

העזרה של אלוהים היא מאוד קרוב
הוא רץ מסביב בתקווה לעזרה של אלוהים. הלוך ושוב בין גבעת שאפא למרווה עד 7 פעמים. אחר כך נח. בעוד ממשיכים לבקש את עזרתו של אלוהים. עד סוף סוף אלוהים שלח את אהבתו. יש מעיין ליד התינוק של איסמעיל.

סובחנואלה, העזרה של אלוהים הוא כל כך קרוב. הברכות של אלוהים לא מתקבלות תמיד מעבודה. ההוכחה היתה כאשר אמו של חג'ר ברחה מהפסגה של שאפא למרווה עד 7 פעמים, היא לא קיבלה מעיין.

אבל באותו זמן הוא נאבק עד למקסימום, ואז נכנע לאללה, ואז אללה שלח את מחיה (מעיינות).

ואז אמא של חג'ר שתתה מים שנאספו מהמעיין ויכלה להניק את התינוק של איסמעיל. המים ידועים כמים זאם-זם. במקום שמקור המים מעולם לא התייבש עד כה, אפילו הסכום הוא שופע למרות שהוא שיכור על ידי כל עולי הרגל שמגיעים לארץ הקודש. סובחנואלה.

שיעורים מסאעי בונדה סיטי חג'ר
את השיעורים אנחנו יכולים ללמוד, לעשות את זה סאי בכל יום של פעילויות. עבודה למחייתם, להרים מזון מאלוהים. נלחמים במרץ, בלי להרגיש חסרי תקווה. לטבול בלב, אלוהים אינו אפשרי לעריץ את משרתיו. ואז לשמור על תקווה לעזרה של אלוהים. כמו אמו של סיטי חג'ר, שצעדה הלוך ושוב ללא לאות.

אצלנו, יש כאלה שעובדים במשרדים או בחברות. יש מורים המלמדים בבתי ספר, מגן ילדים, יסודי, חטיבת ביניים, תיכון, לאוניברסיטה. חלקם מוכרים בשוק, חלקם הופכים חקלאים, דייגים, וכל שאר הפעילויות.

הפוך את הרוח של סאי בונדה חג'ר, ללוות את כל צעד. לצאת מוקדם בבוקר, לחזור הביתה מאוחר אחר הצהריים. להרים את מזון כי אלוהים הכין. מתכוונים לעבוד, לתרגל את הידע שיש לנו, לתקשר עם אחים אחרים, יכולים לייעץ זה לזה בחסד. עד מה שהושג הוא לא רק חומר אלא גם את הפרס של מעשים טובים שאנחנו עושים.

אני אישית, עובדת כעובדת מטה בעולם החינוך. יוצאים מוקדם בבוקר מהבית, הולכים למשרד, הולכים הביתה אחר הצהריים וזה חוזר כל יום. כמו אמו של חג'אר שרץ מהרי שפא ומרווה.

כוונתו היתה להרים את המחיה שאלוהים הכין. מדי חודש אנחנו מקבלים משכורת. האם השכר מספיק כדי לענות על הצרכים של המשפחה? הבעיה מספיקה או לא, זה לא בגלל כמות השכר שנצברו. אבל מה מספיק הוא אללה חאליק.

עבודה כצורה של מאמץ. אבל מזון לא תמיד מתקבל מהמקום שבו אנו עובדים. אנחנו יכולים לקבל רק משכורת קטנה מן הבעלים של החברה. אבל אללה, העשיר ביותר, יספק לנו הון בלתי צפוי. הדבר החשוב הוא שיש לנו אמון באללה.

"והוא נתן לו מחיה מכיוון שלא ציפה לו. מי שם את אמונו באללה, אללה יהיה ספק לספק (הצורך). ואכן, אללה מבצע את העסק שלו. אכן, אללה נתן הוראות לכל דבר. "(מכתב הקוראן ב טלאק : 3)

לכן, אחי, כדי שאלוהים יברך אותנו כאשר אנו עובדים, תנו לנו לכוון את הפעילות שלנו כמו פולחן. עד המחיה שאנחנו מקבלים ברכות, אנרגיה וזמן שאנו נותנים הוא גם ברכה. יש ערך חיובי מהאינטראקציות שלנו עם חברים, סטודנטים ומנהיגים. כולנו אחים, יצורים אחרים של אלוהים נותנים זה לזה לייעץ ולשמור על הרמוניה. עד אללה רידלו עם מה שאנחנו עושים.

אם הכוונות שלנו טובות, מה שאנחנו עושים הוא גם לטובתם של אחרים. בשנת סיא אללה את המחיה שאנו מקבלים הוא גם טוב, מלא ברכות כמו ברכת המים של זמזאם אשר תמיד נותן טוב לכולם. בעזרת השם.
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: