אז אמא חכמה, לא צריך להיות עשרים וארבע שעות עם הילדים

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - אז אמא היא לא עניין קל, כי אין בית ספר מיוחד להיות אמא. לכן הלמידה של אלה מנוסים, ללמוד מניסיונם האישי, ולמידה ממומחים, כגון ההורות הבאה או קריאת הורות ספרים היא צורה אחת של למידה אמא. איך ייראו הילדים, רובם נמצאים בידי אמהות, כאנשים קרובים לילדים, שמלמדים דברים רבים לילדים, שם שואלים ילדים, ועוד דברים רבים שהופכים את האמהות לעיקר הדבר עבור ילדיהם.

אמא חכם, זה לא צריך להיות 24 שעות ליד ילדים

מסכים, אם אתה אמא ​​זה חייב להיות חכם. אז אין צורך באמת להתווכח רק מסיבות של עבודה או לא. כי מה שבטוח כל עוד האם מסוגלת לנהל את זמנה היטב, היא מאוזנת בין חובותיה כאם, כאשה וכאשה שיש לה פעילויות אחרות. אז אמא טובה לא אומר שיש צורך במשרה מלאה ללוות ילד 24 שעות. במקום זאת, אמא יכולה להגדיר את הזמן בצורה נכונה, מתי לשחק עם הילד, כאשר ללוות את הילד כדי ללמוד, כאשר כדי לאפשר לילד ללמוד באופן עצמאי. בהחלט שוב, אחת האימהות חכם הוא טוב בניהול רגשות ומתח. לאמא יש זמן לנטרל הכל. לכן, הבעל צריך גם להבין את הצרכים של אשתו מי צריך זמן לה.

זמן איכות

הכמות של יחדיו של האם והילד נחוצה, אך היא חשובה הרבה יותר אם היא הופכת לאיכותית. הורים, במיוחד אמהות, יהיו הדוגמה השלטת לילדים, כאספה המרכזית. כי רוב הזמן בילה עם ילדים, אם האם לא עובד מחוץ לבית. בדומה לאם העובדת, הילד בדרך כלל נעשה קרוב יותר לאם מאשר לאב. כך שיהיו הרבה דברים שילדים יכולים ללמוד ודוגמאות מאמהות. משמעת, אמפתיה, אהדה, ויש הרבה תכונות אחרות שנולדו מתוך המשפחה.
לכן, כאשר האם יכולה לנהל את הכל כמו שצריך, היא טובה באיזון בענייני הילד, הבעל והמשפחה. אמא חכמה תעשה גם לילדים שלה חכם.
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: