זיהוי זהה של חלימה, ניתוח מודל של עוברים סומליאניים מוצלח עם בלה וחיד דנטלי

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - רוב הדגמים שאנחנו יודעים בוודאות יש מראה פתוח מעז ללבוש משהו על המסלול. נשים מוסלמיות שהן באמת חג'אב, זה חייב להיות קשה לעבוד כמודל. אפילו שם, זה חייב להיות רק מודל בכיתה מסוימת או שהוא חייב לפתוח את מטפחת ראש שלו להיות גלובלי. יתר על כן, מעמדם של המוסלמים כמיעוט במערב מרגיש יותר דחוס בגלל נוכחותו של טראמפ כנשיא.

אבל לכל הדברים האלה אין כל השפעה על חלימה עדן. האשה הסומלית-אמריקנית הזאת הצליחה לחתום על חוזה עם סוכנות ידועה, שגם היא שוכנת בג'יג'י ובלה חדיד.

אף על פי שמבחינת העורכים הרבים של מגזיני האופנה, הוא עדיין מתעקש לשמור על החג'אב כעל זהותו. הוא הבטיח להמשיך לכסות את איברי המין שלו לאחר שזכה באירוע היופי היוקרתי מיס מינסוטה.

הודות לנחישותו ולייחודו, הוא היה מסוגל ליישר את עצמו עם דגמים ידועים אפילו עד לנקודה שבה הוא הלך בתערוכת האופנה של ניו יורק להביא בגדים על ידי אלברטה פרטי. הוא נראה מדהים עם כל התלבושת השחורה להשלים עם חיג'אב.

אלברטה פרטי מגלה כי על ידי ביצוע חלימה אחד המודלים שלה, זה יכול להיות אחד הדברים שוברת את הנורמה ומשנה את הרעיון של עולם האופנה המודרני.
חלימה הציגה גם בגד עירום של מקסמרה בשבוע האופנה של מילאנו. ללא שם: הוא פסע כמו פתיחת התערוכה המותג האיטלקי.
למרות שרק שלושה חודשים בעולם הדוגמנות, חלימה הצליחה להפוך את קארין רויטפלד, עורכת ראשית לשעבר של ווג פריז, רוצה להפוך אותו לאחד המודלים שנכנסו לכלי האופנה יקר עם 10 דגמים נוספים, כגון לארה סטון, קרלי קלוס, פריז ג'קסון, ג'יג'י ובלה חדיד.
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: