טיפים להתגבר על הרצון קניות

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - הרצון של נשים שלעתים קשה לשלוט בהן הוא הרצון לקניות. אז זה לא פלא מדוע נשים הן מטרות קלות להפוך לשווקים. כי זה היה בעבר, היה רצון להשקיע, גבוה למדי בהשוואה לגברים. מימוש או לא, את הראיות הקטן הוא כאשר יש לך את הרצון לקנות משהו, מה שקורה הוא לקנות משהו אחר, כי הוא לא נועד.

חנות מקוונת ו נשים

בעבר לפני היה חנות מקוונת, זה יכול להיות קצת נפתרה כי אם קניות היה צריך לצאת ראשון עכשיו מספר חנויות מקוונות, כמובן, עושה את זה יותר קל לעשות קניות. מספיק עם רק כמה קליקים עם האצבע. יכול בזמן הבישול, משחק עם ילדים, צופה בטלוויזיה, אפילו בשכיבה. עבור אלה שיש להם מדיה חברתית, למי בחריצות לגלוש מרכזי קניות מקוונים, חייב להיות מישהו שעושה את זה מעניין לרצות לקבל את זה.

נסה לבדוק כמה חנויות מקוונות על נשים אינסטגרם בצע ? לא מספיק, בהחלט יותר. גם אם אתה לא מבין כל אחד מהם, אתה בהחלט אוהב סקרנות, רק לבקר ולאחר מכן לעזוב שוב, למרות בסופו של דבר, תוכלו לפגוש את הביטוי "זה צעיף מצחיק, חלוק מצחיק". למעשה, אתה יכול רק להיות מעוניין אביזרים שנרכשו לא בגלל שאתה צריך אותם, אבל בגלל שזה מצחיק.

להתגבר על תשוקה לקניות

עבור אלה שאינם נשואים, זה לא יכול להיות בעייתי מדי, במיוחד אם אתה משתמש בכסף האישי שלך. סיפור אחר הוא שכאשר אתה נשוי, שבו יש מזומנים ביתי כי חייב להישמר, לא להיות ריק. כמובן שאתה צריך להיות טוב בבחירה ומיון אשר צריך לקבל עדיפות, וצרכים קניות חייב להיות נשלט. זה יכול להיות קשה בהתחלה, אבל אם אתה לומד להתרגל לזה, תתרגלו גם לזה. עדיין קשה להתגבר על זה? נסה, כמה מהטיפים הבאים:

להתרגל להקליט הוצאות.
שים לב לצרכים שיש לרכוש.
חנות לפי הצרכים, לא רוצה.
צור תקציב לקניות עבור סימוני 'אהבתי'.
מבלי להבין את זה, נשים רבות הן משועממות, קונה על פי הרצונות שלהם ולא הצרכים. אפשר להתקרב לבזבוז, בעוד שבאיסלאם מופרז זה לא טוב, כי אנשים בזבזניים את החברים השטן שלהם. קניית פריטים שאינם יודעים מה היתרונות יהיה גם חסר תועלת. בינתיים, ייתכן שיש אנשים רבים שם בחוץ הזקוקים לעזרה, מי צריך את העזרה שלנו כדי לעזור, לחלוק איתם.

Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: