האם זה נכון חזיר נעצר בנצרות

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - בדת הנוהגת על ידי נוצרים, בעלי חזירים נחשבים לחוקיים. האם זה נכון כי חזירים מתורגל הנצרות?

"אבל זה מה שאתה לא חייב לאכול מן הגורים או מן הפרסות: גמלים, כי הם לועסים, אבל לא שבור- טרופה ; זה בשבילך. גם כרזות, מפני שהן מפשפשות, אבל לא מטושטשות; זה בשבילך. גם ארנבון, כי זה מהרהר, אבל אין לו פרסות, זה לא טמא בשבילך. גם חזיר בר, כי יש לו ציפורניים פרסות, כלומר, הציפורניים הופרעו זה מכבר, אבל הם לא מהרה; זה בשבילך. אסור לאכול את בשר החיות ולגעת בפגר; זה אסור לך "(ויקרא 1: 4'8).

"גם חזיר בר, כי יש לו פרסות מטושטשות, אבל לא מהרהר, זה לא טמא בשבילך. . . "(דברים 14: 8).

"אבל כל זה לא קנס או קשקשים בים ובנהר, מכל מה שזורם במים ומכל היצורים החיים בתוך המים, כולם מתעבים לך. אין ספק שכל הדברים האלה מתעבים אתכם; אסור לאכול את הבשר, ועליך לחזור בתשובה על הפגר "(ויקרא א ', יא).

"זה אסור לך בין כל החיות לזחול למעלה זוהר על כדור הארץ: חולדות עיוורות, צפרדעים על פי המין שלהם דרבבנים, לטרוד לטוס, בבנגקערונג, חלזונות וזיקיות. אלה כל אשר טמא לך בין כל החיות למצוץ "(ויקרא 11: 29-31).
לכן דיברתי עם ישראל, "תאכלו דם של כל יצור, כי הדם הוא קדוש" (ויקרא 16: 14-16).

סוגים מסוימים של מזון ומשקאות אשר נקבעו על ידי פול יוסרו. עבור פול כל האוכל והמשקה הוא חלאל. אלה דבריו של פול, שהם נועזים למדי, סותרים את דברי הנביא ותורתו של ישו.

לכן דיברתי אל בני ישראל, "לא תאכלו דם של כל יצור, כי הדם הוא החיים של כל היצורים: כל אדם שאוכל זה נהרס. וכל מי שאוכל גוויות או שרידי חיות בר, הן ילידי הארץ והן זרים, צריך לרחוץ את בגדיו, לשטוף את גופו במים והוא יהיה טמא עד הערב, ואז הוא יהפוך קדוש "(ויקרא 16: 14-16).

סוגים מסוימים של מזון ומשקאות אשר הוקצו בצד, על ידי פול הוסרו. עבור פול כל האוכל והמשקה הוא חלאל. אלה דבריו של פול, שהם נועזים למדי, סותרים את דברי הנביא ותורתו של ישו.

"הכל חוקי בשבילי, אבל לא הכל שימושי. הכל חוקי לי, אבל אני לא מרשה לעצמי להיות משועבדים על ידי משהו "(1 קורינתים 6:12).

"הכל חוקי בשבילי, אבל לא הכל שימושי. הכל חוקי לי, אבל אני לא מרשה לעצמי להיות משועבדים על ידי משהו "(1 קורינתים 6:12).

"הכל מותר", נכון, אבל לא הכל שימושי. "הכל מותר", נכון, אבל לא הכל בונה (אני קורינתים 10:23).

"אתה יכול לאכול את כל מה שנמכר בשוק הבשר, מבלי להחזיק בדיקה בגלל התנגדות; מצפון נפש. כי: האדמה וכל התוכן שלה שייכים לאלוהים. כי כל דבר אללה יוצר טוב ואף אחד לא טמא, אם הוא קיבל עם הודיה. עבור כל אלה הם מקודשים על ידי דבר של אלוהים על ידי תפילה (טימותי 4: 44-45).

"(2) אחד מאמין שהוא יכול לאכול כל מיני מזון, אבל אלה חלשים באמונה רק לאכול ירקות. (3) מי אוכל, לא להעליב את אלה שאינם אוכלים, ומי לא אוכל, לא לשפוט את מי לאכול, כי אלוהים קיבל את האדם הזה ... (17) כי מלכות האלוהים היא לא עניין של אוכל ושתייה, אלא עניין של אמת, שלום ושמחה על ידי רוח הקודש, (20) לא להרוס את העבודה של אלוהים בגלל האוכל! הכל קדוש, אבל אבוי אם על ידי מזון מישהו אחר מעד "(אל הרומיים 14: 2, 3, 17 ו -20).

כמה גדול פול, שאומץ לבו מצדיק כל מזון ושתייה, אפילו וגטריאנים (אוכלי ירקות) נחשבים לאנשים חלשים באמונתם. הנוצרים טוענים כי מה שאסור הוא חזיר בר, לא בעלי חיים / חזירים מקומיים. למעשה, כולם יודעים חזיר בר הוא זהה בעלי חיים / חזירים מקומיים: חומרי בשר זהים, הפיזי הוא לא שונה בהרבה. אם אלה ביער או אפילו אלה הרים בכלובים, הם עדיין נקראים חזירים; ההבדל שעולה הוא מטופח יותר מאלה שנודדים ביער.

מעניין, את המילים "חזיר בר" הן מילים אשר עברו שינוי! המילה המקורית רק מזכירה

"חזיר" ויקרא 11: 7-8 גרסה של לאי (המכון לתנ"ך אינדונזית) בשנת 1971 הוא: "... ועוד חזירים, כי למרות הפרסות מחולקים לשניים, זה מתנפץ על הציפורניים שלו, אבל אין לו מגע
להכפיל, אז זה אסור לך. אל תאכל מהבשר, ואינך נוגע בפגר, אסור לך ".

עם זאת, באותו פסוק בגיליון 2004 של לאי החליף את המילה "חזיר" לתוך "חזיר בר": "כמו כן חזיר בר, כי הוא נפרדו פרסות, אשר הציפורניים ארוכות, אבל לא לחטט, כי הוא בשבילך. אסור לאכול את בשר החיות ולא תיגע בפגר, הוא יהיה טמא לך ".

בעצתו לטימותי, פול אפילו הציע לשתות יין (ערק) בדיוק בזמן שטימותי היה בעל עיכול וחלש בגופו. אמר פול לטימותי: "לעולם אל תשתה עוד מים, אבל תוסיף קצת יין, כי העיכול שלך מופרע והגוף שלך חלש לעתים קרובות" (אני טימותי 5:23).

האיסלאם שבא אחר כך תיקן את הסטיות האלה. בעניין המזון והמשקאות, האיסלאם קובע את סוגי המזון האסורים; מלבד זאת, האיסלאם נלחם גם באנשים שאינם אוסרים על מה שאסור על ידי אללה, במיוחד בקרב אנשי הספר.

"רק מה שאסור ממך הוא פגר, דם, בשר חזיר ובעלי חיים שנרצח לא בשם אללה (אלא בשם אליל, אך מי שנאלץ לאכול אותו, בעוד שאינו נרדף ואין לו עבירות) יש חטא נגדו, ואכן אללה סולח לחמלה רבה יותר "(קורעאן, אל-בקארה, עמ '173).

וואלהו עאלאם.
Loading...
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: