השפעת ההורים על ילדיהם

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - אל-חמדולה, כל השבח שייך לאללה, רב היקום. תפילות וברכות על רסולילה -אללהוחו עליאחי וואסלאם - משפחה וילדים.

בביצוע חינוך לילדים להיות צדיקים משרתים של אלוהים ועל פי הציפיות של ההורים, לעתים קרובות ההורים מקובעים על סיבות חומריות כי הם פשוט דז'היר. נבחר בית ספר מוסלמי משולב, שלט בשעות הלילה, מלא בספרי ספרים, נאמר להתפלל בזמן, למשל. לא מעט הורים שוכחים כי חומר שאינו גלוי יכול להשפיע יותר על הצלחתם של הילדים ועל הצלחתם; כגון תפילה, שמירה על פולחן, מיטיבים, עסקים חלאל, מנדט, בירול וואלידין, ועוד סוגים של משמרות.

הקוראן הזכיר גורמים חשובים לילדים ואת הסיבות להצלחת הילדים; כלומר שינוי ההורים. ברכת מעשים טובים להורים תפחית את הטוב לילדיהם. לקרבה של ההורים לאלוהים יש השפעה חזקה על טובת הילדים.

אללה סגאנטיהו וא מרומם אומר,

وأما الجدار فكان لغلامين يتيمين في المدينة وكان تحته كنز لهما وكان أبوهما صالحا فأراد ربك أن يبلغا أشدهما ويستخرجا كنزهما رحمة من ربك وما فعلته عن أمري ذلك تأويل ما لم تسطع عليه صبرا

"חומת הבית שייכת לשני יתומים בעיר ותחתיה אוצר לשניהם, בעוד אביו הוא אדם אדוק, אז אלוהים שלך רוצה שהם יבואו לבגרות להוציא את החסכונות שלו, כמו רחמים אדונך; ואני לא עושה את זה על פי הרצון שלי. לכן מטרת המעשים היא שאינך יכול להיות סבלני ". (מכתב הקוראן: אל-כאהף : 82)

אללה ציווה על היידזיר לתקן את הבית הצונח במטרה לשמור על נכסי שני היתומים. הסיבה לכך היא הנכונות של אביהם. "בעוד אביו הוא אדם אדוק".

מידע מסעיד בן ג'וביר רחימהאללה, כי הוריהם תמיד ממלאים את המנדט ומופקדים לבעליהם. אז אללה מרומם שמרו את האוצר שלו, כך שני הילדים שלו נמצאו ושניהם לקחו את זה.

אימאם אבן קתיר רחימהאללה אמר על פסוק זה,

فيه دليل على أن الرجل الصالح يحفظ في ذريته, وتشمل بركة عبادته لهم في الدنيا والآخرة, بشفاعته فيهم ورفع درجتهم إلى أعلى درجة في الجنة لتقر عينه بهم, كما جاء في القرآن ووردت السنة به

"בה יש טענה כי גברים צדיקים ישמרו על ידי צאצאיהם. זה כולל את ברכת הפולחן לילדים היורדים בעולם ואת העולם הבא עם התערבות שלהם עבורם, מורם לרמה גבוהה יותר בשמים, כך שהם שמחים לראות אותם; כפי שהוסבר בקוראן והזכיר את הסונה ".

אבן קאתיר ציטט את דבריו של סעיד בן ג'וביר, משליחו של אבן עבאס אללה, ששניהם נשמרו מפני העברת אביהם. הקוראן אינו מזכיר את העבירה של שניהם. יש הצהרה כי האב המדובר הוא האב השביעי.

מוחמד בן אל-מונקאדיר רחימהאללה אמר,

העיסוי, בית ו

"ואכן, אללה, בגלל עבדתו של משרת, ישמור על טובתו של הילד שלו, נכדו, צאצאיו, ומשפחתו המורחבת, כמו גם על משפחתו. הם תמיד נשמרים על ידי אלוהים כל עוד המשרת נמצא בקרבם. "

בספר "אבוד מעבוד" שהוזכר, ההשפעה של העברת ההורים תצטמצם לצאצאים. השפעת הירידה ירדה לילדיהם של שבעה צאצאים בגלל נכונות אביהם.

על ההורים להיות מודעים לכך שהתנהגותם הנוכחית תשפיע על רצונותיהם בעולם ובעולם הבא. אז הוא ניסה כמיטב יכולתו לטובת צאצאיו על ידי שיפור הקרבה לאלוהים ותמיד פחד ממנו.

אללה סובהנהו וואטאלה אומר על פרס עבור יסתקומח בדרכו,

إن الذين قالوا ربنا الله ثم استقاموا تتنزل عليهم الملائكة ألا تخافوا ولا تحزنوا

"ואכן אלה שאומרים: אדוננו הוא אלוהים", אז הם מאשרים את עמדתם, המלאכים יגיעו אליהם (באומרו): "אל תפחד ואל תחוש עצוב." (מכתב הקוראן. פוששלת : 30)

אימאם אבן קאתיר הסביר את המשמעות של "ולא מרגיש עצוב",

على ما خلفتموه من أمر الدنيا, من ولد وأهل, ومال أو دين, فإنا نخلفكم فيه

 "על מה שהשארת מאחור מענייני העולם; בצורה של ילדים, משפחה, רכוש וחוב. אנחנו נדאג להם בעולם ".

בעת תיאור מכתב הקוראן. אל-תור : 21, האימאם אבן קאתיר מסיק מסקנה,

ها فضله تعالى على الأبناء ببركة عمل الآباء ء وأما فضله على الآباء ببركة دعاء الأبناء

"זו מתנה של אללה מרומם לילד עם ברכת צדקה של אבא שלך. מתנת האלוהים לאב נובעת מברכת תפילת הילדים ".

סעיד בן מוסייב רחימהולה היה מודע היטב למהות הזאת,

הניצחון שלי

"למעשה, כשאני מתפלל, אני זוכרת את הבן שלי אז הוספתי את התפילה שלי".

עם מעשים טובים, הוא מקווה להגיע לרמה של צדיקים. ואז, כך קיווה, צאצאיו לאחר שעזב היו צדיקים.

מעבר ילדים להורים

כדבריו של אבן קציר לעיל, אללה הוא מוכן מתנות ומתנות יקר עבור הצדיקים הורים שיש להם ילדים צדיקים עם תפילות ישתגהפר הילדים האלה עבור עצמם.

מאת אבו חוריירה רדהיאלו אנחו, סאליהו הנביא' אלאיחי ואסאלם אמר, "אלוהים יהיה למעשה לרומם את מידת המשרת הצדיק בשמים. ואז שאל המשרת: הו, ראב שלי, מאיפה קיבלתי את כל זה ? ואז אללה עונה: עם הסיבה של סליחה של הבן שלך בשבילך. "(מסופר על ידי אחמד)

בחז'ות המוסלמיות שהוזכרו, ישנם שלושה יתרונות של צדקה של אדם שימשיך לזרום אליו לאחר מותו. אחד מהם, ילדים צדיקים שתמיד מתפללים למענו. וואלהו עלם.
Loading...
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..
Posting Komentar