שישה הרגלים של אורח חיים בריא של הנביא מוחמד (שלום וברכות עליו) כי עליך לעקוב

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - הנביא מוחמד במהלך חייו השאיר תורות מועילות רבות, אשר תקפות עד עכשיו עבור חסידיו. אחד מהם הוא סדרה של הרגלי חיים בריאים שהוא עשה במהלך חייו. מהם הרגלי החיים הבריאים של הנביא מוחמד ? במקום להיות סקרן, בואו לקרוא את ההסבר הבא.

1. תתעורר עם שחר

הנביא מוחמד היה ידוע כבעל הרגל ללכת לישון מוקדם ולהתעורר בשעה של שחר של קריאה לתפילה, שחר כל יום. מבחינה מדעית, הבוקר זה הרגלי הנעשה על ידי הנביא הוא אמר להיות מתואמים בדרך כלל עם פרודוקטיביות טובה יותר, ובריאות הנפש טוב יותר.

2. לא אכילת יתר

הנביא נהג לאכול ככל יכולתו, לאכול מעט את סגנונו של השליח נאמר מדעית למניעת מחלות ומחלות.המושגים האסלאמיים '1/3 לאוכל, 1/3 לנוזל, 1/3 לנשימה דומה מאוד למושג' האצ'י הארה אמא, זה יפני, כלומר לאכול עד שרק 80% מרגישים מלאים.
Makan Kurma
3. לאכול לאט
האם ידעת כי הגוף שלנו צריך בערך 20 דקות לשלוח איתות למוח כי הבטן מלא מלא מלא אכילה לאט יעזור לנו לאכול פחות מזון ולשפר את העיכול,

4. צום
צום הוא הרגל שגרתי עבור הנביא מוחמד, לא רק במהלך חודש הרמדאן. אבל הנביא גם נהג לצום עד מגרב בכל יום שני וחמישי, וגם ב 13, 14 ו - 15 של כל חודש. זה דומה לשיטות צום לסירוגין, אשר הוכחו כדי לאזן את רמות ההורמונים, למנוע מתח חמצוני, ולהפחית את הדלקת הכוללת.
menu sahur
5. כללים למי שתייה
במי השתייה, הנביא מוחל על ההרגל שלא לשתות אותו בנשימה אחת. "אל תשתה מים בנשימה אחת, אלא שתו אותה בשתיים או שלוש, היא דרך לשתות מים כמו הנביא מוחמד. המדע לבדו מוכיח כי כאשר אדם שותה יותר מדי מים בזמן קצר הם יכולים לחוות כאבי ראש, חוסר איזון ברמת אלקטרוליטים של הדם ואפילו סחרחורת. שתייה באיטיות עוזר הזכיר יכול לעזור לגוף לספוג נוזלים באמת ולקבל יתרונות מקסימליים.

6. פעיל זז
למלא שלושה מחמשת עמודי האסלאם, הדורשים מהמוסלמים להיות בכושר גופני. הנביא מוחמד תיאר את פעילות גופנית מעודדת מאוד aka ספורט וייעץ להורים לעודד פעילות גופנית אצל ילדיהם על ידי לימוד ילדיהם לשחות, רכיבה על סוסים וקשתות. כגון על סיטאט יומי חד, יום שלישי (11/20/2018).
Loading...
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: