סיורים בהונג קונג נוחים יותר ויותר לתיירים מוסלמים

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - עבור תיירים מוסלמים, יש הרבה דברים שצריכים להילקח בחשבון בעת היציאה לחו"ל. אחד מהם הוא ההבדלים החברתיים-תרבותיים במדינות היעד, בעיקר הדת. כמובן תיירים מוסלמים חייבים לחשוב על מספר דברים כגון נוכחות או היעדר מזון חלאל על הזמינות של מתקנים כדי להיות מסוגל לבצע את חמש פעמים תפילה חובות. אבל עכשיו מדינות רבות יותר ויותר לתקן את ענף התיירות כדי לעשות את זה יותר נוח לתיירים מוסלמים, שאחד מהם הוא הונג קונג. באמצעות שיפורים אלה, תיירים מוסלמים עכשיו כבר לא צריך להסס לחופשה בהונג קונג. להלן הסיבות:

1. יש הרבה אוכל הלל-לגבי מזון ומשקאות, תיירים מוסלמים כבר לא צריך לדאוג ההיבטים הלל. יש הרבה מסעדות הלל מאושרות אשר שימשו מזון הלל. דוגמה לכך היא המרכז האסלאמי בקנטין, הממוקם במסגד המוסלמי האיסלאמי עמר ועמאן ראמג'ו סאדיק. הנה, תיירים מוסלמים יכולים ליהנות מנות דים סאם יליד הונג קונג מנות חלאליות חלאל.

2. יותר ויותר בתי מלון עם תעודות חלאל במסעדות שלהם

-

במונחים של בחירה לינה, יותר ויותר בתי מלון בהונג קונג יש מסעדות הלל מוסמך. תיירים מוסלמים רק צריך לבקר במסעדת המלון אם הם רוצים לאכול הצעות חלאל, מבלי לעזוב את המלון. מלונות עם תעודות חלאל במסעדות שלהם כוללים הארבור גרנד הונג קונג, גרנד קאולון הארבור, ו- L'hotel elanforte. המלון הוא בהחלט הבחירה העיקרית עבור תיירים מוסלמים.

3. עוד תפילות

-

תיירים מוסלמים עדיין צריכים להתפלל חמש פעמים ביום, גם אם הם בחופשה. עכשיו יש יותר מתקנים לביצוע תפילות כגון מושאלה בהונג קונג. מתקנים ציבוריים כגון שדות תעופה בהונג קונג עכשיו להשלים עם מושלה. לא רק זה, ישנם שישה מסגדים ברחבי הונג קונג, כי הם מתוחזקים היטב כדי להקל על הצרכים הפולחן של המוסלמים.

4. אפשרויות רבות של מזכרות הלל

-

מתנות או מזכרות בהחלט הם בלתי נפרדים בעת נסיעה. עבור תיירים מוסלמים, שואי שואי פו יכול להיות יעד קניות מזכרות. מלבד חנויות מזכרות שונות, Sham Shui Po הוא גם מרכז טקסטיל בהונג קונג. כאן, תיירים יכולים לקנות מגוון רחב של בדים ולאחר מכן לעשות בגדים. ארבעה דברים אלה בהחלט להפוך את הונג קונג יעד מועדף עבור תיירים מוסלמים בחופשה. אם אתה רוצה חופשה בהונג קונג, Dwidayatour מציעה חבילת סיור אטרקטיבי, 4-5d כמו סלאם הונג קונג + עמר אוסמן Ramju Sadik המרכז האסלאמי. במשך 4-5 ימים, תיירים יוזמנו לחקור מקומות מעניינים בהונג קונג, כגון ויקטוריה פיק ומדאם טוסו. לא רק זה, תיירים גם היתה הזדמנות לבקר את עמר ואת אוסמן Ramju Sadick המרכז המוסלמי האסלאמי. היעד, הידוע גם בשם מסגד וואן חי, הוא מרכז האיסלאם בוואן צ'אי, הונג קונג. זהו גם המסגד השלישי שנבנה בהונג קונג.

אם אתם מעוניינים בחבילת הסיור של אס-סלאם 4-5d + עמר אוסמן רמג'ו, המרכז האיסלאמי של סאדיק, בקרו באתר של דווידאטור https://www.dwidayatour.co.id/
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: