השטן נואש לשמוע את אדהאן

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - השטן הוא האויב האמיתי של האדם אשר תמיד להקניט את הנתיב הלא נכון. הם יעשו דרכים שונות, כך צאצאיו של הנביא אדם כמו איתו לעזאזל ביום הדין מאוחר יותר.

בכל פעם השטן מבצע אסטרטגיה מדויקת לפתות בני אדם. הזמן הוא בילה כדי לגרום לאנשים לשכוח את אללה תהילה גדולה. אבל יש פעמים כאשר השטן מפסיק להקניט ואפילו פועל חסר אונים. כלומר כאשר המואזין מהדהד לקריאה לתפילה.

ככל הנראה את השיחה לתפילה היא לא עניין פשוט עבור השטן. הם יחוו תנאים רעים כאשר קוראים לתפילה נקרא. מהו מצבו של השטן כאשר הקריאה לתפילה מהדהדת ? הנה הסקירה.

אדהאן הוא קריאתו של הקב"ה למשרתים לבצע את חמשת התפילות היומיות. זוהי קריאה כללית כי אלוהים יקשיב למי הוא רוצה מן היצורים שלו, כולל מן הקבוצה השטנית.
כאשר הקריאה לתפילה הדהדה, השטן נמלט אפילו עד כדי נפיחות, כדי למנוע את האזנה לקריאה לתפילה. הם כה פחדו לשמוע את הערעור. זה מודגם בחדית ':

إن الشيطان إذا سمع النداء بالصلاة أحال له ضراط حتى لا يسمع صوته فإذا سكت رجع فوسوس فإذا سمع الإقامة ذهب حتى لا يسمع صوته فإذا سكت رجع فوسوس

השטן כאשר הוא שומע את הקריאה לתפילה יגרום לו לברוח תוך כדי הפליטות כך שהוא כבר לא שומע את קולו. לאחר שסיים את הקריאה לתפילה הוא חזר והפריע. כמו כן כאשר שומעים עיקמת. הוא יברח כך שהוא לא ישמע את זה שוב, וכאשר הוא סיים, הוא חוזר שוב כדי להפריע. [ההיסטוריה של החדית '. מוסלמי מס '582].

שיח 'מג'די עבדול ווהאב אל-אחמד בסעירה היסנול המוסלמי אמר, השטן חשב כי הקריאה לתפילה היתה דבר כה גדול ומפחיד מאוד. הפחד והמתח חווים את המפרקים להשתחרר, כדי שלא יוכלו לשלוט בעצמם. ערוצי אמנות ולכלוך להיות פתוח, כך שהם יכולים רטוב או חוזה.

אז למה השטן כל כך מפחד כאשר הוא שומע את הקריאה לתפילה.
כי קריאה לתפילה מכיל את המשפט של טויד ו סייר-סייר האיסלאם. אדהאן הוא קול רם המכיל זכר זכר ונקב וזה כואב השטן.

 באותו זמן, הם היו נואשים אז הם ברחו מאנשים. כאשר שומעים את זעקה זו של טוב, השטן הוא עמוס עם החובה להאמין ולבצע את התוכן של זעקה של טוב.

סיבה נוספת שגרמה לשטן להימלט היתה כי הם לא רצו להיות עדים של המואזין שהדהד את הקריאה לתפילה. הנביא אמר בהצהרתו כי כל החפצים, יבשים ורטובים, יהיו מאוחר יותר עדים למואזין שהיה בעל סגולה של יום הדין.

"לא נשמע עדן על ידי ג 'ינס ובני אדם, סלעים ועצים, אלא אם כן הם יעידו לו." (אבו יעלה)

שיח 'מג'די עבדול ווהב אל אחמד הוסיף, השטן רץ לשמוע את הקריאה לתפילה, כי האדהאן הכיל את המילים טאהיד וסייר-סיאר איסלאם. השטן הוא גם נואש לפתות מישהו כאשר הוא שומע הצהרה של מונותאיזם.

פסוקים הקוראן מוזכרים בדרך כלל כי יש גם פסוקים בקוראן אשר, אם קוראים לאנשים מופרעים על ידי שדים מן המעמד הגני, השטן יהיה להתחמם יתר על המידה שהוא יוצא. דברים כאלה ניתן למצוא כאשר מישהו הוא להיות משלים.

על ידי קריאת האות אל פאטחה, סורת אל בקארה פסוק 1-5, איית קורסי (מכתב אל בקארה עיאט 255), מכתב אל בקארה פסוקים 285-286, אל ג 'ין ואחרים, השטן יהיה להתחמם, ובסופו של דבר לצאת מהגוף של מי מוטרד . גם אם יש שדים מן השד שמנסים לשרוד, לפעמים הוא אפילו נשרף בגלל זה.

אבל לא להיות מאושר הראשון, כי לאחר השיחה לתפילה הוא סיים השטן יחזור שוב במהירות לפתות בני אדם.

"... ואז כאשר השיחה לתפילה הוא סיים הוא יחזור, ואם יקומח הוא הדהד על ידי השטן, הוא מיד להסתובב, אם יקומח כבר הדהד הוא יחזור (להפריע לבני אדם) עד שהוא מגלה בלב של מישהו אומר 'זכור את זה ואת זה מדברים שלא זכר קודם לכן. אבו מוחמד אמר; משמעותה של הצוויבה הוקמה. [ההיסטוריה של החדית '. דארימי, No.1178].

אז אחרי האזנה לקריאה לתפילה עבור האומה המוסלמית, אתה צריך מיד למהר להקים תפילה

זה כדי למנוע את הפיתוי של השטן שהוא אפילו יותר מפחיד. וואלהואלם.
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..
Posting Komentar