שרי יפה

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - לדבר על יפה, יפה יחסית. אין שום מדד פטנט בקביעת היופי של האישה. אבל בהחלט, יופי הוא מתנה שניתנה על ידי אללה תהילה גדולה שאנחנו חייבים להיות אסירי תודה.

אבל למרבה הצער, נשים רבות שרוצות להיראות יפה אפילו להתלבש יתר על המידה. מבחינת המראה, זה אופנתי, ויש גם נשים שמרגישות יפה מבחינה פיזית, לא מעט מהן מרגישות יותר מאחרות או יהירות. הממ ...

נסה את זה, אנחנו חושבים, אם הפנים שלך יפות רק בגלל האיפור או החזה שהוא מנור, זה בהחלט להיעלם אם שטף במים. ויום אחד זה יהיה יפה על הפנים שלך, זה יהיה מקומט, כאשר אתה קמט מה אתה תהיה גאה על הפנים שלך ? לא להתנהג ביהירות בעולם הזה רק בגלל הפנים היפות שלך, גם אם אתה מקבל פנים יפות על ידי אללה, אז אתה הרבה אסיר תודה.

ובשביל אלה שקיבלו פנים פחות יפות, עדיין להיות אסיר תודה ולא צריך לדאוג. כי, יפה או לא יפה מישהו, לא לספק את אדיקות של אללה וגן עדן. סליחתו של אלוהים נתפסת רק מתוך אדיקות. לא מיופי פיזי.

יש גם נשים שיכולות לצאת מבלי להבין באמצעות בושם, כאשר הם רוצים ללכת לבית הספר, לקחת טיול או להזמין, אתה משתמש לעתים קרובות בושם. אפילו לפעמים אם אתה משתמש בושם מוגזמת, כך החדר כולו מריח בושם. הממ ... איך נשים משתמשות בושם למעשה ?

זה הפך להיות תופעה בקרב נשים כי כאשר הוא יוצא מביתו באמצעות בושם מוגזמת, בושם מבושם כל החדרים. משהו שגורם לאנשים להתפתות יותר מן הבושם שמגיע אליו.

נשים אינן מוצדקות ללבוש בושם או אכפתיות. דברי הנביא: "כל אשה שמשתמשת בבושם, ואז עוברת בעם כדי שיריח את הניחוח, ואז היא כמו נואפת" (מסופר על ידי אל-נסאי, א-טירמידזי, אבו דאוד, אחמד, א-דרימי, אבן חזימה , איבנו חיבאן ואל-באיהאקי).

האיסלאם הניח נשים בעמדה אצילית ולא ניצל בקלות על ידי גברים. ביניהם מנהלים את בעיית הבגדים, המראה וההתאחדות. בתפיסה האסלאמית כל איסור על אללה הוא רע אם נעשה, ולהפך כל פקודה של אללה חייב להיות יתרונות לבני אדם. אללה תהילה גדולה שולט על כל הצדדים של החיים לא כדי לגרום לאנשים קשה אבל כדי להציל בני אדם.

סיבות רבות נשים ללבוש בושם מחוץ לבית כוללים לחסל ריח הגוף, למרות שיש דרכים רבות שיכולים לחסל ריח הגוף מבלי ללבוש בושם מחוץ לבית. בגלל שימוש בושם וייפוי עצמך מספיק כדי לשמש בבית לפני בעלה.

לעתים קרובות אנו רואים נשים רבות שהן טבראגי להתלבש, לבוש בושם כאשר הם עוזבים את הבית. הם עושים את זה כי הם רוצים לייפות את עצמם. מבלי להבין כי טבראגי אסור. לכן אסור גם לאישה להשתמש בבושם, להתלבש בבגדים או לעטר משהו שיכול למשוך את תשומת לבם של גברים מוסלמים. השריעה בהתייחסות להתנהגות שכזאת היא טברוג '(עליון).

"... ולא לשפוט עם טבראגי ג'הילייה מראש. "(מכתב הקוראן אל-אחאב: 33).

האימאם אבן קאתיר, בפרשנותו, מצטט את דעתו של קטאדה, שאמרה את דבריו של טברוג ': "כאשר נשים מוסלמיות יוצאים מבתיהן, הן צועדות הצדה (עד שמבחינים הגברים) ומקניטות.

האימאם מוג'אהיד אף הדגיש כי מה ש"טאבארג 'ג'הילייה התכוון אליו הוא: "כשאישה מוסלמית הולכת בתוך המון אנשים".
אבן מנצור, בעל פה, מגדיר את טבארוג 'כאשה שמציגה את יופייה ותכשיטיה לגברים.

טבראגי הוא כל הפעולות של נשים למשוך את תשומת הלב של גברים. בין אם התכוון או לא.
בגלל זה, טבראגי זה יכול לקרות עם איפור, באמצעות בושם, מתנהג באופן מפלרטט ומפתה גברים עם דיבור בסגנון הרחוב. או להשתמש חג'אב לא מושלם (חזק, שקוף, או לחשוף את איברי המין כי חייב להיות סגור).

לדברי בוכארי, טבראגי הוא מעשה של הצגת יופי מול אנשים אחרים. לכן לקשט ולייף את עצמך לצאת מהבית כדי להיראות יפה ומקסים את החוק הוא בלתי חוקי.

לקשט אותו רק עבור בעלך בבית. מראה מחוץ לבית הראשי הוא לכסות את כל איברי מין וטבעי. מאחורי פקודות של אלוהים ואיסורים חייב להיות חוכמה גדולה לבני אדם. ציווי האל הוא לציית לאיסור של אלוהים להיות נטוש. זוהי תוצאה של אמונה.

לכן, זה מתאים לנו כמשרתים של אלוהים לציית לכל הכללים של אלוהים. אם אלוהים אוסר טבראגי אז לא להילחם. כי אנחנו רק רוצים ברכות מאלוהים אדירים. אם אנחנו רוצים לקבל הנאה מאלוהים, ואז להגיש ולציית אלוהים.

אבל במהותה, אישה יפה היא אישה שהיא מעטר עם אישיות איסלאמית. הוא כמו מלאך הארץ שגורם למלאכים בשמים לקנא בו על אישיותו יוצאת הדופן.

הנביא אמר: "העולם הוא תכשיטים, והתכשיטים הטובים ביותר הם נשים מבורכות" (החדית המוסלמית).
 
הוטמן פריז ננזף על ידי מפקד המשטרה בוגור בגלל זה - איסלמפוס
הוא דוגמא לסובבים אותו. יופי שמגיע האישיות שלו, שומר על כבודו כאישה, מוסלמי ילד ואישה, יש מראה אופי טוב של כל ציות כניעה לשריעה של אללה.

"... ואכן, האציל מכם בעיני אללה הוא החשש ביותר, באמת אללה הוא הכל יודע, רוב יסודי." (מכתב הקוראן אל חוג'ורת: 13)

אישה תהיה גם אמר שיש יופי אם היא יכולה לשמור על איברי המין שלה, על ידי כיסוי הגוף שלה בצורה מושלמת באמצעות צעיף ו מטפחת ראש
. זה היופי האמיתי של האישה ואת היופי של אישה על ידי הגשת ו לציית לאלוהים.

אז, ברור כי יפה חייב להיות סירי. כלומר היופי של האישה הוא רק לראות מתוך אדיקות שלה, ציות לאלוהים. הוא מנהל את כל הכללים של אלוהים, הוא עטוף יפה על ידי כיסוי איברי המין שלו באופן מושלם והוא תמיד יהיה לשמור על עצמו מלהיות אישה.
Loading...
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: