כאשר בני נוער מדברים על טורף

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - לאחר שחזרתי מתפילת הבוקר בקהילה במסגד, נאלצתי להפנות את ראשי לכיוון הגב. הייתי סקרן לגבי קבוצה של בני נוער המעורבים בשיחה רצינית. מה זה עושה אותם כל כך עסוקים על הכביש ? התברר שמה שהם היו נרגשים היה החבר החדש של חבר.

גם ניסיתי להצטרף. "אדק מוכן להתחתן ? אם אתה מוכן להתחתן, בבקשה להתחתן! אם העצה של אחיך, לסיים לפחות בתיכון. אחרי זה, בבקשה להתחתן אם אתה מוכן. "

נער אחד אמר, "לפני הנישואין, קודם כול, אחותי". התברר כי נער זה ידע את המונח טורף.

הזיכרון שלי טס תחילה להתבגרות. זקן ככל שאני, שלא לדבר על נישואים, לדעת את המונח טורף לבד לא. מובן, שבאותה עת רבים לא נגעו בהטפה האסלאמית, כך שהמושג "אוצר האסלאם" נשמע רק לעתים נדירות.

בני נוער שונים עכשיו. רבים המכירים את המונח אוצר האסלאם כוללים את המונח על התאחדות זכר ונקבה. הם כבר יודעים את התנאים טורף, ח'יטבה ונישואין. יש בני נוער שאינם רוצים תאריך. הם רוצים להילחם כי הם לא מוכנים להתחתן. עדיין בית הספר הוא סיבה אחת. אם כך, האם עליהם לאלץ את עצמם להילחם? ובכן, זה המקום שבו את החשיבות של מתבגרים מבין את הכללים של האגודה האסלאמית.

כדי שבני נוער לא יילכדו בדיבור עם טארוף למרות שהם לא מוכנים להתחתן, יהיה זה טוב לבני נוער לדאוג ללימוד האיסלאם. חמושים עם הידע האסלאמי, מתבגרים יבין את החוק של שרה, כולל על הקשר של גברים ונשים.

להלן מספר חוקים בנוגע ליחסים בין גברים ונשים :

האסלאם מורה למוסלמים ולמוסלמים לשמור על השקפה של דברים האסורים. אללה אמר: "תגיד לאנשים המאמינים, תנו להם לשמור על השקפותיהם, לטפח את איברי המין שלהם; זה יותר קדוש להם. אתה ! אללה הוא מכיר את מה שהם עושים. "[מכתב הקוראן : 30].

האיסלאם מחייב גברים ונשים כדי לכסות את איברי המין שלהם. איברי המין הגבריים, על פי הג'ומאהר של האולמה, נמצאים בין המרכז לברך, ואילו איברי המין הנשיים הם כל הגוף, מלבד הפנים והכפות. הכיסוי המשמש לכסות את איברי המין לא צריך להיות שקוף עד צבע העור עדיין גלוי; אבל חייב להיות מסוגל לסגור את צבע העור.

האיסלאם מורה לנשים מוסלמיות ללבוש ח 'ימאר ו צעיפים כאשר הם עוזבים את הבית. כימר הוא רעלה (כיסוי ראש) מתוח לכסות את החזה. בעוד מטפחת ראש
 הוא בגד רחב שחוקים על בגדים רגילים (בגדים יומיומיים) והוא חייב להיות מתוח עד תחתית הרגליים.

האיסלאם אוסר על נשים מוסלמיות לנסוע יום אחד בלילה ללא כל מחרא מלווה בהן.
האסלאם אוסר על נשים להילחם. טבראגי מראה יופי לאנשים שאינם מהראם.

בנוסף להבנת החוקים סביב יחסי זכר ונקבה, מתבגרים חייבים להבין את האיסלאם בהתאם. האיסלאם אינו רק דן בתפילה, בזכאת, בצום וברגל. האיסלאם דן בכל הכללים של חיינו.

בואו, מתבגרים ללמוד האיסלאם כך התובנות להיות רחב יותר ולא רק לדעת על טורף. אל תתנו לאנרגיה החיובית המכוונת בכיוון שאינו נכון. לאחר מכן, רק לחכות עד שהגיע הזמן לשוחח טורף. בסדר ?
Loading...
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..
Posting Komentar