סיפור אמיתי: חשבונות בשם אוסמן בן רדחהללהו ענהו עדיין קיים זה

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - זה אולי אף פעם לא היה דמיין על ידי מישהו, אם היה בנק אחד בערב הסעודית כי יש לשמור על חשבון בשם אוצמן בן אפן.

מהו הסיפור האמיתי שמאחורי בנייתו של מלון אוסמן בן אפן רע שנבנה בימים אלה ליד מסגד נביא ?
האם יש ילדים ונכדים של עותמאן הנוכחי שבנה אותו על שם אבותיהם.

סקרן ?
עקוב אחר הסיפור הבא. אולי נוכל לקחת שיעורים.

אחרי ההיג'רה, גדל מספרם של המוסלמים במדינה. אחד הצרכים הבסיסיים הדחופים הוא הזמינות של מים צלולים. באותה תקופה היתה הברומה רומה, הגדולה ביותר, הטובה ביותר, בבעלות יהודית קמצנית ואופורטוניסטית. הוא רק רוצה לחלוק את המים היטב על ידי קנייה ומכירה. בידיעה זאת, בא אוסמן בן אפאן אל היהודי וקנה "מחצה" את מי הבאר של הבית. אזמן הפך אותו לצורכי המוסלמים.

עם גידול האוכלוסייה המוסלמית, הצורך במים צלולים הולך וגדל. בגלל זה, בסופו של דבר קנו אוסמן את 'שאר' המים של רומה היטב תמורת מחיר כולל של 20,000 דרהמים (5 ק"ג). אז שוב הפך אוסמן למוסלמים.

סיפור ארוך, בזמנים הבאים, המשיך הווסמן אוסמן בן עפאן לגדול. החל מהבאר ממשיך להתרחב לגן רחב ידיים.
גן הווקף של אוסמן טופל היטב בתקופת שלטונו של האימפריה העותומנית (התורכים העות'מאניים).

אחרי שממלכת ערב הסעודית הוקמה, הטיפול השתפר. כתוצאה מכך, ישנם סביב 1550 עצי דקל גדל בגינה.

ממלכת הסעודית, באמצעות משרד החקלאות, מנהלת את תוצאות גן הווקף. הכסף מן הקציר התאריכים מחולק לשניים; חצי מופץ ליתומים ולעניים. בעוד החצי השני מאוחסנים בבנק עם חשבון בשם של אוסמן בן אפאן.

החשבון מטעם עותמאן מוחזק על ידי משרד הווקף.
כך ה"עושר" של אוסמן בן אפאן המאוחסן בבנק המשיך לגדול. עד שלבסוף ניתן להשתמש בו כדי לקנות חלקת אדמה באזור המרקזיה (אזור בלעדי) ליד מסגד הנביא.

על הקרקע הזאת, נבנה מלון חמישה כוכבים עם קרנות עדיין מ'חשבון 'של אוסמן.
בנייתו של המלון נכנסה לשלב הסופי. התוכנית, "עסמן בן עבאן", תושכר לחברת ניהול מלונות ידועה.

באמצעות חוזה שכירות זה, ההכנסה השנתית הצפויה להגיע היא יותר מ -50 מיליון ריאל (יותר מ 150 מ '). ניהול רווחים אלה יישאר זהה. מחציתו חולקה ליתומים ולנזקקים. בעוד שהחצי השני מאוחסן ב'חשבון 'של אוסמן בן אפאן.

באופן ייחודי, הקרקעות ששימשו לבניית המלון נרשמו בשירות התכנון של עיר מדינה בשם עסמן בן עפאן.
14. אלוהים, אחי, כי הוא "העסקה" של אוסמן עם אללה. סחר בדרך של אללה עבור אללה נמשך כבר יותר מ 1400 שנה ... מה הם היתרונות של פרסים כי ממשיכים לזרום בשפע לתוך קופתו של טוב של אוסמן בן אפאן בצד של אללה תהילה גדולה.

לאחי יש עוד הלקח מהסיפור שמעל כך שהמשמעת של הממשל הוואדי של ממשלת סעודיה לא משנה את ההקדשים, אף על פי שהמוסלר מת לפני אלפי שנים, אפילו תוצאות אדמת הווקף עדיין משמשות לפי ייעודו ונשארות בשם השליח.
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: