האם יש חייזרים בתצוגה האסלאמית

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - גילוי של מאובנים דמויי אדם עם ראש גדול שאינו דומה לגוף קטן וקצר גורם למספר כלי התקשורת לדווח על כך כעל ראיות של חייזרים. "עדויות של קיום חייזרים נחשף", אמר הכותרת שפורסמה על ידי אוקיזון, שבת (05/09/2015).

המאובן נטען כי התגלה בשנת 1947 באזור המקסיקני. המאובן הובא אז על ידי ברנרד ריי והוצג בסרט בשם קודאכרום. "חייזר" נהרג לכאורה על ידי תאונה רוסוול עב מ ".

לא משנה אם חדשות או ניתוח נכון, האם יש חייזרים בתפיסת האסלאם? שאלה זו הוגשה פעם למספר מורה אסלאמי איש דת syariahonline.com.

"אללה תהילה גדולה הוא אלוהים של הבריאה. היצור הוא אינסופי. חלק מהיצורים קיימים, כי אנחנו מכירים ומבינים, אבל יש כל כך הרבה סוגים אחרים של יצורים שאנחנו לא מכירים ולא יודעים ", השיב אתר הייעוץ השריעה את התשובה.

"במיוחד כאשר מדברים על הבלתי נראה, היקף השיחה שלנו הוא אפילו רחב יותר. אללה אכן מחייב אותנו להאמין בקיומם של יצורים על-טבעיים כפי שצוין במכתב אל-בקארה פסוקים ד-ד. כמובן אם זה קשור עם יצורים על טבעיים של סוגים שונים, את קיומם של יצורים זרים "שמיים" (לקרוא: חוצני) הוא משהו לא בלתי אפשרי. אבל אם החייזרים המדוברים הם יצורים ביולוגיים אינטליגנטיים, הקוראן במפורש אינו מזכיר זאת. אף על פי שזה לא אומר שאין שום סימן בכיוון הזה בכלל, "הוא המשיך.

לאחר מכן, syariahonline.com. מזכיר ארבעה סיפורים וטקסטים המאפשרים במרומז את קיומם של יצורים חיים מחוץ לכדור הארץ. אחד מהם הוא מילה של אלוהים במכתב ער רחמן פסוק 33.

וואלס
"הו ג'מעה ואדם, אם אתה מסוגל לחדור (חוצה) את פינות השמים ואת הארץ, ואז להירגע, אתה לא יכול לחדור אבל עם כוח." (קוראן סוראט, ארמאן : 33)

על פי פסוק זה מסיק כי יש אינדיקציות של החיים שם בחוץ. עם זאת, פסוק זה אינו טוען כי האסלאם מבטיח את קיומם של חייזרים. רק אללה אדירים וג'לאן יודע את האמת. אפשר לענות על וואלהולם.
Loading...
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..
Posting Komentar