חשוב ! זה צריך להיחשב עונתי לאחר תרומת חלב אם

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - את הטוב ביותר עבור מזון תינוקות הם לא מותג, ב או מותגים יקרים נמכר סופרמרקטים המפורסם. האוכל הטוב ביותר עבור תינוקות הוא חלב של אמא. כן, חלב מיוצר ישירות מאמא.

מלבד היותו טוב מאוד לתינוקות, שתיית חלב אם יכולה גם להרגיע ולתת חום לתינוק. אבל מה אם אמא לא מייצרת חלב אם כראוי, כתוצאה מכך החלב הוא קצת יבש בכלל. אז אתה יכול לעשות תורמים חלב אם ומה דעתם באיסלאם ?

חלב אם התורמים על פי השקפות האסלאמית

אחת המתנות הגדולות ביותר לאם היא לידתה של תינוקת מרחמה. היכן שאחרי הלידה של התינוק, האם בדרך כלל מתחילה לתת לה חלב שהוא המקור העיקרי של התזונה הדרושה לתינוקת, משום שהתינוק שזה עתה נולד אינו מסוגל לעכל מזון מוצק כאדם מבוגר. חלב אם יכול גם להגדיל את המערכת החיסונית של התינוק, כי הוא מכיל חומרים החיסונית. שלא כמו חלב הנוסחה יקר, מתן חלב אם לתינוקות כל כך קל, מעשי וזול. חלב אם יכול גם להשפיע באופן חיובי על התפתחות פסיכולוגית של התינוק, זה יכול גם למנוע ממנו את הסכנות של השמנת יתר מוקדם.

הנקה בלעדית אצל תינוקות הוכיחה כי היא מסוגלת להביא תחושה של שלווה ואושר ללב אמה, גם יכולה להאיץ את ההתאוששות של הרחם לאחר הלידה ולהפחית את הסיכון לסרטן השד כפי שצוטט בהורה.

חלב אם מאם כל כך חשוב להתפתחות התינוק שלה, אבל התופעה המתרחשת היא לא כל האמהות יכול לתת חלב אם לתינוקות שלהם. יכול להיגרם בשל חוסר ייצור חלב מן האם הביולוגית או בגלל אמה הביולוגית נעלם, זה יכול להיגרם גם על ידי גורמים אחרים שאינם מאפשרים הנקה על ידי האם הביולוגית. כך שפעילויות שיתוף חלב אם יחד עם תורמי חלב אם של נשים המייצרות חלב עודף נבנו גם על ידי מספר בנקים חלב אם במספר מדינות בעולם.

אז איך מתייחסת השקפת האיסלאם לתורמים של אסי ?
במקרה זה יש לבחון את המקורות הבאים:

מילה של אלוהים:

"והאמהות שלך מניקות אותך ואת האחים והאחיות שלך" (סורה עלי עמראן פסוק 23).

"ולעזור לך (עושה) מוסריות ואדיקות, ולא לעזור בחטא ועבירה. ופחד אללה, ואמנם אללה הוא חמור הייסורים שלו. "(סורה אל מיידה פסוק 2).

חדית רסולולה ס"ו:

"אסור (להיות נשוי) בשל כפייה של כל דבר שאסור (להינשא) ממערכות יחסים של נשות / משפחה" (מסופר על ידי בוכארי).

במקרה של תורמי חלב אם, ה- מועצת אולמה אינדונזית הוציא פסק הלכה (מועצת אולמה אינדונזית / מספר : 28/2013 פתווה), שחלקם כדלקמן:

- האם עשויה לתת אסי ל- ילד שאינו הילד הביולוגי שלה. כמו כן
להיפך, ילד עשוי לקבל אסי מאם שאינה אמו הביולוגית כל עוד היא ממלאת את הוראות הסיאר.

- היכולת לתת ולקבל את חלב אם חייבת לעמוד בשני תנאים. ראשית, אמהות המספקות חלב אם חייבות להיות בריאות, הן פיזית והן נפשית. שנית, האם אינה בהריון.

- הופעת מחראם (נישואין בלתי חוקיים) עקב ראדלה (פרסוסואן) אם: גיל הילד המקבל שנתיים לכל היותר בלוח השנה של קוומריה, האם של ה- חלב אם מזוהה בבירור, כמות חלב האם הנצרכת היא לפחות חמש פעמים, שיטת ההזנה ישירות אל הפטמה של האם או דרך החלב, החלב שהילד צורך מתמלא.

- מתן חלב אם שעושה את חקיקת החוק של האם הוא הכניסה של חלב אם לתוך הבטן של ילד בין הגילאים 0 עד 2 שנים על ידי הנקה ישירה או דרך חלב.

- מוסלמי יכול לתת חלב אם לתינוקות לא מוסלמים, כי זה חלק מהטוב בין בני האדם.

- בפעילות התורם חלב אם מותר השכר כטיפול בילדים, בעוד מכירת חלב אם אסורה.
Loading...
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: