לטהר את עצמך עם צדקה

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - "באמת, מבורך הם מי לטהר את עצמם ולזכור את שם אדונם, ולהקים תפילה, אבל אתה נותן עדיפות לחיי העולם, למרות הבא הוא טוב יותר נצחי." (אל-עלא: 14-17).

לגבי מי מנקה את עצמו, יש כמה היסטוריות של הפרשנות של אנשי הדת. רוב החוקרים אומרים כי המטרה של "טיהור עצמם" הוא מי מבצע את זקת פטרה, כפי שצוטטו מכמה היסטוריות.

חוקרים רבים גם לפרש את זה כמו צדקה רגילה. אמר בן יוביר רה אמר כי המטרה של לפאץ ' "לטהר את עצמו" הוא מי מנקה את עושרו.

קטאדה הסגן הוא זה. לומר כי המשמעות של "אושר" היא להפוך את הבורא מאושר עם העושר שלו. אבול אהוש הסגן הוא זה. אמר כי אללה סובחאנהו וא מרומם נתן רחמים לאלה שנתנו נדבות, ולאחר מכן הוקמה תפילה. ואז הוא קרא את הפסוק.

זה גם מסופר ממנו כי כל מי הוא מסוגל לתת נדבות לפני עושה תפילה, אז הוא צריך לעשות את זה. אבן מסעוד הסגן הוא זה. אמר, "מי שרוצה לבצע את התפילה, אין נזק אם הוא נותן צדקה הראשון." ואז הוא קרא את הפסוק לעיל.

ארפאג'ה הסגן הוא זה. אמר, "שאלתי את עבדאללה בן מסעוד ר. כדי לקרוא את המכתב אל-עלאלה, הוא החל לקרוא אותו. וכשמדובר בפסוק אשר אומר: "אבל אתה נותן עדיפות לחיי העולם." (פסוק 16), הוא הפסיק לקרוא ופנה אל הנוכחים, ואז אמר, "אנחנו מודאגים יותר עם העולם מאשר את הבא". , ואז הוא אמר, "אנחנו מודאגים יותר עם העולם כי אנחנו רואים את היופי שלה, נשים, אוכל ושתייה, ואילו הדברים בעולם הבא נסתרים מנקודת המבט שלנו. אז היינו עסוקים בדברים שלפנינו, והותירנו מאחור את הדברים שהובטחו ".

קטדה ראה.א. אמר, "כל בני האדם היו עסוקים בבעיות גלוי (חומר מוחשי גלוי בעולם), והשאיר מאחור כל מה שה 'הבטיח לנו, חוץ אלה ניצלו על ידי אלוהים. אף כי מכאן ואילך ברור ונצח ".

אנאס הוא סגן שלו. ומציגים את דבריו של הנביא סאלעיהו עליאח וואסלאם, כי לה אילאא אללה תציל את משרתיו של אלוהים מזעמו, כל עוד המשרת אינו מעדיף את העולם מן הדת. ואם הם מתחילים לתעדף את העולם מן הדת, אז לה עילאה עלאללה יוחזרו אליה, והוא יאמר כי הוא משקר.

בסיפור אחר, אמר הנביא, "מי מעיד עם המשפט לה עילאה עילעלח והדחו ללא סיריאכלהו, אז הוא ילך לגן עדן כל עוד הוא לא לערבב את זה עם אחרים (לא מזהמים את המשפט). הנביא מוחמד שלחאלהו עליאח וואסלאם אמר זאת שלוש פעמים.

גבירותי ורבותי שתקו כולם (אולי שליח אללה המתין אולי מישהו בקהל שאל, וכל הקהל שתק בגלל נימוסיו, כבודו וסמכותו). ואז מרחוק, מישהו שאל, "הו שליח אלוהים, אני הקריב את אבא ואמא שלי אליך. מה פירוש הדבר לערבב עם עניינים אחרים? "הנביא אמר: "אהבו את העולם ותיתנו לו עדיפות, ובשביל זה הוא אוצר אוצר כדי להינצל, והוא מקשר עם עוול".

בחדית 'אחר, אמר הנביא, "מי שאוהב את העולם, הוא הורס את העולם הבא. ומי שאוהב את העולם הבא, ואז הוא הורס את עולמו. לכן, עדיף לאהוב משהו שהוא נצחי (להלן) על משהו שהוא תמותה (העולם). "

בחדית ', אמר הנביא, "העולם הוא ביתם של אנשים שאין להם בית בעולם הבא, ועושר לאלה שאין להם עושר בעולם הבא, ורק אלה שאין להם מושג אשר אוספים אותו לעולם".

בחדית 'נאמר גם כי אף אחד מיצירותיו של אלוהים אינו מתעב יותר מן העולם. לאחר שאלוהים ברא את העולם, הוא לא הביט בו כלל עם מבט של חסד.

בחדית אחרת נאמר כי אהבת העולם היא שיאה של כל מוסריות.
Loading...
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: