התרבות האסלאמית ברוסיה

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - בחדשות תסס דיווח כי סוכנות התיירות הרוסית הפדרלית מנהלת תוכנית מיוחדת כדי למשוך תיירים המבקרים ברוסיה על ידי עבודה עם השחקנים בשוק באמצעות תוכנית בשם תיירות חלאל המהווה חלק מתוכנית האירוח הרוסי מקיף.

מורשת תרבותית

תיירים תרבותיים יכולים לבקר באתרי המורשת התרבותית האסלאמית הממוקמים באזורים רוסיים עם רוב האוכלוסייה המוסלמית. המורשת התרבותית האסלאמית ואתרים דתיים שחשובים למוסלמים נמצאים בתחומים רבים בתוך שטח הפדרציה הרוסית, כמו ברפובליקה של טטרסטן, צפון הקווקז, וולגה וצ'צ'ניה.

פרויקט התיירות חלאל שואף להפוך את התיירים המוסלמים לנסיעה נוחה לרוסיה. תוכנית זו לוקחת בחשבון את הצרכים של תיירים לגבי לינה, מזון, וזמינות של מידע.

צ'צ'ניה

ברוסיה יש יותר מ -2,500 אתרי מורשת תרבותית דתית. מידע כתוב ותצלומים הקשורים לאתרים דתיים בכל השטח של הפדרציה הרוסית נאספים וניתן לגשת אליהם ברשת התיירות הארצית ולראות במדריך למשתמש לתיירים תרבותיים.

אחד היעדים התיירות הדתיים כי הוא מקודם בכבדות על ידי סוכנות התיירות הפדרלית הרוסית היא צ'צ'ניה אשר חששו תיירים כי זה היה סצינה של מלחמת אזרחים לאחר קריסת ברית המועצות.

עכשיו צ'צ'ניה מקודמת כיעד הבטוחה הרוסית והמעניינת ביותר של התיירים הרוסית כדי לבקר לא רק את המוסלמים אלא את כל התיירים המעוניינים ללמוד את התרבות והתרבות האיסלאמית ברוסיה.

אחמד קדירוב

המסגד הגדול ביותר באירופה כיום הוא מסגד אחמד קדירוב שנבנה בסגנון ארכיטקטוני עות'מאני בבירה הצ'צ'נית, גרוזני, לזכרו של אחמד קדירוב המנוח כנשיא ודמות רוחנית צ'צ'נית שנהרג בשנת 2004. קבוצת הכדורגל המובילה גרוזני נושאת גם את שמו של אחמד קדירוב.

הקהילה האסלאמית ברוסיה הוצגה כשחקנית ראשית ברומאן חאג'י מוראד כאחד מיצירות המופת העיקריות של רוסיה, ליאו טולסטוי.
Loading...
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: