היזהר מהסכנה הטמונה בקומוניזם !

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - קורם 083 / בלהדחקה ג 'יה שוב מזהיר את כל רמות החברה להיות ערניים לקיומה של סכנה סמויה קומוניסטית.

קסילוג כורם, סגן אלוף אינף ג'וני ארסייה, אמר שההבנה נועדה להתחיל להופיע בקהילה בהופעתה החדשה.

לא רק הקומוניזם, הזהיר סגן אלוף ג'וני גם את כל האנשים הנמצאים כיום באולם "קורם", כדי להיות מודע לקיומה של רדיקליזם שנחשב מסוכן כמו הקומוניזם.

"זה חשוב, בהתחשב בכך קומוניסטים באינדונזיה הם סכנה סמויה שמעולם לא מת. "התנועה החלה להתפתח עם הסגנון החדש שלה", אמר ראש חטיבת הלוגיסטיקה 083 / בלהדחקה ג'יה מחוז צבאי אשר נכח דנארם באולם מקורם ביום רביעי (11/28/2018).

הוא הוסיף, הקומוניזם היה צפוי יותר להיות דפוס חיים שאינם מתייחסים לדת, לדחות את המערכת המשפחתית. זה, לדברי סגן אלוף ג'וני, הוא בבירור מאוד בסכסוך עם האידיאולוגיה פאנקאסילה.

"הקומוניסט יכול להופיע פתאום על פני השטח אם התנאים מאפשרים. בהתבסס על חוק מספר 3 משנת 2002 בעניין ההגנה הלאומית, נאמר כי ההגנה הלאומית נועדה להגן, תוך שמירה על ריבונותה ושלמותה של ה- מדינה יחידה של הרפובליקה של אינדונזיה ועל כל הביטחון הלאומי מפני צורות שונות של איומים, כולל סכנות קומוניסטיות רדומות ורדיקליות ", אמר.

על מנת לסייע במאמצי המניעה ובפיקוח, לדבריו, ניתן להתנגד להבנות אלו בדרכים שונות. נוסף על הטמעת רוח הלאומיות והפטריוטיות, אמר סגן אלוף ג'וני, תפקידן הפעיל של כל המפלגות נעשה גם הוא מאמץ נפרד לצפות את הופעתן של הבנות אלה.

"אל תעורר תעמולה או סוגיות שהן מחלקות באחדות ובאחדות, ובמיוחד גיוון אשר הוקם היטב. "אני מקווה שכל החיילים, עובדי המדינה והמשפחה הגדולה של ה- צבא לאומי אינדונזי יהיו מודעים תמיד להתפתחות ההבנות המסוכנות האלה", הוא טען.
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: