קומוניזם ורגשות המשולבים באינדונזיה

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - בהיסטוריה של העם האינדונזי, במשך זמן רב אנשים הורשעו רק כי הקומוניזם חרות פרקים שחורים. אבל אנשים לעולם לא מורשים להכיר או להבין את זה. בדוק את דעתו של אנגון סי.

אינדונזיה סוהרטוס ווג צור מאכט (בילדרגלרי) (גטי אימג'ס / שלושה אריות )

אני הילד השני של 5 אחים. נולד לא ממשפחה ולא אצילות. האב המנוח אפילו כינה אותנו משפחה של "לוחמים".

אבי היה לא רק סופר ספרים ואינטלקטואל אלא גם דמות בדיחה ומורדת במשפחתו שלו.

כשהתחלנו ללכת לבית הספר היסודי, האב החליט לשלוח אותי ואת אחים לבית ספר קתולי פרטי בזמן שאנחנו משפחה איסלאמית. החלטה זו גרמה רעידת אדמה קטנה במשפחה.

האחים והאחיות באו בתור "לייעץ" לך ולשכנע אותנו לשנות את דעתם, אבל הלחץ וההתערבות שלהם לא פעלו, אתה רוצה שילדיהם יהיו בעלי דיסציפלינות שונות, בעיקר על הדת, עד היום אני אסיר תודה על גזירת המנוח, וממנו למדתי את משמעות המילה "חזקה".

אני ילד שאוהב ללמוד ואוהב את בית הספר. האווירה והשעות היו זמן נעים מאוד.

רק אחד שאני לא אוהב, בכל 30 ספטמבר אנו נדרשים לצפות בסרט תנועה 30 ספטמבר המפלגה הקומוניסטית האינדונזית. אפילו בית הספר שלי שכר קולנוע לא רחוק מבית הספר, כך שכמה שיעורים יוכלו לצפות יחד. סטודנטים שלא נעדרו באותו יום התבקשו לא לשכוח לצפות בסרט ששודר בטלוויזיה הלאומית.

זה סרט האימה הראשון שראיתי בחיים שלי! יש הרבה סצינות של עינויים ורצח שאינם טבעיים לחלוטין עבור ילדים צעירים לראות. איכשהו הגוף הצנזור באינדונזיה שתפקידו לתת נימוסים פג דירוג, סרטים 17 שנים ומעלה, סרטים למבוגרים וכו ', נותן חריג מיוחד לסרט זה.

מה שהבנתי מהסרט הוא שה- המפלגה הקומוניסטית האינדונזית הוא ברברי, אכזרי, צריך לחסל אותם. זה כל מה שאני יודע, חוץ מזה שאין עוד. ניסיתי לשאול אותך, והתשובה היא שיהיה זמן שבו נדבר על זה. באותו זמן הייתי רק בן 8. שמעתי גם את המילה "טאבו" באותה עת, זה לא צריך להיות אמר, זה יכול להיות אפילו מסוכן.

הרושם הוא כמו לורד וולדמורט בסרט הארי פוטר עם הכינוי "הוא, מי לא חייב להיות שם".

שני עיתונים, עיתונים צבאיים ועיתונים של בריטה יודה היו הראשונים שהטילו האשמות על "עינויים ברבריים" נגד גנרלים שהיו קורבנות ההפיכה של המפלגה הקומוניסטית באינדונזיה, כולל שעיני הקורבן "נקטפו" ו"איברי המין שלו נותקו ". סוהארטו עצמו צוטט כמסמן את קיומו של "סימני עינויים" בגוף הקורבן. למרות שתוצאות נתיחת הגופה מספרות משהו אחר.

בסוף אותה שנה, הפיקתי את האלבום האחרון באינדונזיה, שנתתי לו את השם "אנגון ג. סאסמי ... לה !!!", עכשיו אני לא יודע למה אני יכול לתת את שם האלבום הקסום הזה?

השירים נרשמו, אז אני צריך לעשות אלבום לכסות. התחל לחפש כמה צלם ו מעצב גרפי אפשרויות. שמעתי מחברי את השם דיק דונק.

אחרי כמה פגישות וראה את תוצאות העיצוב של מאס דיק, החלטתי סוף סוף להשתמש בכשרונותיו. האלבום שלי שוחרר עם שני עיצובים שונים עבור קלטות ותקליטורים.

שנה לאחר מכן היתה בעיה גדולה עם מר דיק דונק. הוא הכין עטיפה וחוברת לאלבום, גב 'אטייק יקב בשם "מג'ס". באחת התמונות בחוברת האלבום היתה תמונה של מב' אטייק, שהיה מפורסם מאוד עם משקפיים שחורים מוקפים בקטעים של תצלומים ותמונות של אנשים שהיו שם גם פסלים עם משקפיים שחורים רעיון טוב מאוד.

אבל היתה מחלוקת גדולה. באחד התצלומים בחוברת, אדם אחד לבש שרשרת פטיש ומגל. פתאום זה היה מקרה שזיעזע את עולם המוסיקה באינדונזיה. רק בגלל שיש תמונה קטנה מאוד של פטיש ומגל בחוברת האלבום.

עזבתי את אינדונזיה כדי לנסוע לאנגליה כדי לנסות קריירה בחו"ל בסוף 1994. אני בן 20, צעיר מאוד ותמים מאוד. כל מה שאני מכיר ולומד זה כל מה שאני מקבל באינדונזיה.

ב -1995 עזבתי את אנגליה כדי להתיישב בצרפת. הגעתי למסע הבחירות לנשיאות. מבין כל המפלגות המתמודדות על מועמדיהן, יש המפלגה הקומוניסטית! למען האמת, השיער על צווארי מיד קם! זוכרת סצנות סדיסטיות בסרט ה- תנועה30ספטמבר המפלגה הקומוניסטית האינדונזית אשר מעולם לא הצלחתי לשכוח.

הופתעתי איך יכולה מדינה אחת לאפשר לקומוניזם להתקיים? אתה יודע מי הם הממשלה? מה הם עשו ?

באותו זמן כמובן לא ידעתי הרבה על הקומוניזם, איך אפשר לדעת וונג ואילו באינדונזיה לא היתה לנו גישה ללמוד משהו על הקומוניזם. לא יודע מי זה מרקס, מי טרוצקי.

מה שאנו מוצאים רק הוא הוודאות שהקומוניזם חרק פרקים שחורים בהיסטוריה של האומה האינדונזית. נקודה.

כ -2.2 מיליון קמבודים נהרגו במהלך ממשלת הטרור הקומוניסטית חמר רוז '. סכום זה שווה למחצית מאוכלוסיית המדינה. לאחר פלישתם של חיילים קומוניסטים ויאטנאם, הוצגו לציבור שרידי שרידי אדם וגולגלות להנצחת פשעי מלחמה. גם עכשיו, יש חשד כי עדיין ישנם קברי אחים שלא נמצאו.

בעלי מגרמניה. כמו בנו של עם, הוא חייב לשרת את ארצו ולהיות חייל. כשהיה בן 19 הוא היה בחיל האוויר הגרמני. תפקידו באותה עת היה ללמוד את כל סוגי המטוסים הצבאיים (לופטרמובאכאכטר) לקוהתאם, ולאחר מכן הוטל עליו להישאר ביער כדי שיוכל לרגל, לרגל ולהסכים לתחנות מכ"ם, לכל סוגי המטוסים הצבאיים שחלפו על פניהם ובצווים ברורים. זה כולל גם מטוסים האויב הגרמני באותה עת.

אמנם רק כמה שנים נהפך לחייל, אבל על איכות תפקידיו, בעלי קיבל מדליית כבוד, אהרנמדאיל דר בונדסוור משר הביטחון.

אני מכיר את בעלי מאז תשע שנים והחלטנו להיות שותף כמעט שש שנים. אחד הדברים שאני אוהב ביחסים שלנו הוא תקשורת, בעל אינטלקטואל, אנחנו תמיד מדברים והנושא רחב מאוד, כמובן מוסיקה, חיים, תרבות ובעיקר פילוסופיה כי הוא למד באוניברסיטה באוניברסיטה.

הוא גם הסביר לי על הטרגדיה השחורה בגרמניה, כלומר הנאציזם. ההבדל הוא שכל הגרמנים מודעים להיסטוריה שלהם. הם לומדים על אירועים שאת השפעתם אפשר עדיין לחוש היום בעולם. הממשלה נותנת להם גישה לבחון עובדות, להבין גם היבטים שונים באירוע זה. למדתי כך שאותה טרגדיה לא תתרחש שוב. זה גרם לי להתרגש.

הקומוניזם הוא אידיאולוגיה פוליטית שהוכחה כושלת. מיושן. בעצם זה הכול. ישנן דוגמאות קונקרטיות רבות במדינות שונות, קובה, סין, גרסאות במזרח גרמניה, וגם רוסיה או הסובייטים.

אבל האירוע 30 ספטמבר נתן הבנה נוספת אשר כבר מושרשת על צדדים רבים של רגשות של אנשים באינדונזיה.

היתה אי הבנה כי לא היה שום הסבר או הבנה. יש רק פחד. הפחד הזה הגיע לתמונה של פטיש מגל קטן בחוברת האלבום "אטייק", גם בפסטיבל הספר באובוד, שהיה צריך לבטל אותו משום שהוא עומד לדון באירועי 1965.

האם זה נושא רגיש שאי אפשר לדבר עליו בכלל? הפתיחות בגרמניה מעניקה משמעות מיוחדת בזיכרון הקולקטיבי של העם הגרמני. הם תמיד יזכרו שההיסטוריה שלהם מאוד כבדה ותמיד תהיה חלק מהזהות שלהם, גם אם הם רוצים או לא. אבל דבר אחד ברור, הם לא שוכחים.

"כל מה שהוא קדוש וטאבו בעולם הם חסרי משמעות, "אמרה אנה נין.
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: