עשרה סודות ופלאי צום

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - צום מכיל נסים רבים. זה לא רק מוכר על ידי חוקרים האיסלאם; אלא גם מדענים מערביים. בעקבות זאת, יוצגו עשרה נסים של שריעה בצום.

ראשית, על פי שיח 'אבן ותמיין בספר "פאתאווה אל-עולמה אל-שיאם ואל-קיאם ועיד סאהר הרמדאן" (מוסא יונוס, 1999: 23) צום יכול לגרום לאנשים להרגיש כמו ישות אחת; לחזק את הקשר בין הקהילות השונות; והוא יכול לאמן את הנשמה כדי לעלות לשלמות שלה.

שנית, על פי השיח 'בן באז ב' מג'מו 'פטאווה ו מקאלאט מוטנאווויח אל-שיעם' "(אבן באז, 1420: XV / 39-41), צום יכול לטהר, לאמן ולטהר את נשמתם של המוסר הנתעב ולהתרגל לעשות מוסר אצילי . בנוסף, צום גורם לאנשים להכיר חולשותיהם וחסרונות לפני אלוהים, כך שהם יולדו הכרת תודה וטיפול חברתי על ידי סיוע לנזקקים.

שלישית, בספר "קיטאב אל-שיעם" (1992: 9, 10) על ידי אבו בכר אל-פריעבי, מוזכר כי הצום הוא שיטה ייחודית (היחידה) להנחיל בנשמה האנושית מוסר אצילי, להצית תשוקה אסלאמית, להתנקות סוגים שונים של לכלוך, לנתק ספקות, לעודד מאמינים לתת נדבות ותרומות ולעודד את ההדוקה של היחסים בין עשירים לעניים.

רביעית, השפעה הן מבחינה רפואית ובריאותית. אלקסיס קארל (חתן פרס נובל בבריאות בשנת 1912) בחן כי צום יש השפעה חזקה לרפא מחלות שונות. פרי מחקרו נכתב בספר שכותרתו: "האדם שלא ידע" ("נס הצום" [עמירלולה, 2014: X])

תוצאות שונות של מחקר מומחה על תועבה של צום שנאספו על ידי אלן קוט, מי.ד. בספר שנקרא "למה פאסטי ?", זה הופך להיות מעניין לומר כאן. בהתבסס על תוצאות המחקר שהוא אסף, בין התובנה של צום כדלקמן: להפוך את הראייה להרגיש צעיר או ברור יותר; לטהר את הגוף של מחלות שונות; להפחית לחץ דם גבוה תוכן שומן; מסוגל לשלוט תאווה; להפוך את הגוף בריא בפני עצמו; יכול להרגיע את המתח הנפשי; יכול לחדד את הפונקציה החושית; יכול לשלוט על הרצון העצמי; והוא יכול להאט את תהליך ההזדקנות.

חמישית, לעשות פיזית ופסיכולוגית טוב יותר. על פי מחקר של אלן קוט, מי.ד. (מומחים לביולוגיה מאמריקה, בספר "למה פאסטי ?"), צום יכול לעשות פיזית ופסיכולוגית טוב יותר (כדי להרגיש טוב יותר פיזית ונפשית).

השישית, זה יכול לעשות צעירים פיזית ונפשית. בהתבסס על מחקרו של ד"ר יורי ניקולייב (מנהל בית החולים לחולי נפש במוסקבה) אמר כי צום יכול לעשות את זה להישאר צעיר פיזית, נפשית ורוחנית.

השביעית, בצום יש השפעה חיובית מאוד גם עבור נשים. לדברי אלווניה מ פולטון (מנהל המכון למזון בריא "פולטוניה" מארצות הברית) כי צום היא הדרך הטובה ביותר לייפות וליפות נשים באופן טבעי. בנוסף, הוא יכול לייצר רכות של קסם וקסם. לא פחות חשוב, צום יכול לנרמל פונקציות נשיות ולעצב מחדש את היופי של הגוף.

שלושת הנסים הבאים מצוטטים מתוך הספר "גדולת הצום של הסונה: המפתח להצלחת העולם והעולם הבא" (2010: 74-82) מאת ח 'עמיראללה.

שמינית, צום יכול להגדיל את האינטליגנציה הרגשית (מנה רגשית). על פי הרשומות שלו, צום הוא מדיום מתאים מאוד כדי לשפר את האינטליגנציה הרגשית של האדם. בנוסף, צום יכול גם לחזק את המוטיבציה, לעודד רצון, ללמד סבלנות, לעזור להבהיר את המוח, ולהבין דעות חכמות.

התשיעית, יכולה לשפר את האינטליגנציה הרוחנית. חאג'י עמירולה מדגיש כי לאנשים שצמים יש מודעות רוחנית גבוהה. כי הצום נעשה לא בגלל עידוד אנושי, אלא בגלל המודעות הפנימית הפנימית שלו שהוא גבוה, בצורה של: כנות בסיסית כצורה של תודעה כי הוא בהתאם האינסטינקטים האנושיים.

בעוד העשירי, צום יכול לטפח רגישות חברתית. צום זה יכול ללדת טיפול חברתי גבוה. כאשר אסור למוסלמים לאכול ולשתות במשך יום שלם, מזריחת השמש ועד השקיעה, הם יכולים להרגיש רעבים וצמאים. כי יש הרבה אנשים שם בחוץ שלפעמים לא אוכלים במשך ימים.

אם עשרת הנסים היו מסוכמים, נסים של הפולחן הזה כוללים בעיות רפואיות (רפואיות), רוחניות, חברתיות, פסיכולוגיות ורגשיות. על ידי תרגול צום מבוסס על אמונה ותקווה עבור רידא של אללה - כמו תקף החדית - אלוהים מוכן, הנסים ניתן לחשוף ולהרגיש על ידי כל מי שמנהל אותו.
Loading...
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Putra Melayu

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 komentar: