לפני צום חשוב התייעצות עם רופא, זו הסיבה

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - צום יש שיעורים רבים. אחד מעמודי התווך של האיסלאם אינו יכול רק להגביר את אדיקותו של אללה, אלא גם להשפעות חיוביות אחרות, במיוחד לבריאות.

אחד היתרונות הבריאותיים לבריאות הוא שהוא יכול לשמור על צורת הגוף האידיאלית, אפילו להרזיה את הגוף וזה הוכח מדעית.

הרופא. חמיד אל-בדרי הצהיר, "בין תאווה צום הוא פונקציה של הרזיה (דיאטה) ולאט לאט לאבד משקל. דיאטה פיזית מספק יתרונות גדולים עבור כולם כדי להפוך שומן (בגוף) אשר מעודד את הופעתם של מחלות שונות מסוכן. כאשר הלב מלא שומן, נפיחות (עודף משקל) מגדילה (אמצעי) מחלישה את העבודה של הלב; רמות שומן בלבלב גורם לסוכרת, בכליות ובכבד. רמות השומן בכבד ובלבלב יעודדו את הופעתן של מחלות כרוניות שונות ".

, הרופא. חמיד אמר על היתרונות של צום אשר משמש כדי להפחית לחץ (לחץ דם גבוה), "אנחנו יכולים לשים לב לאנשים הסובלים מלחץ (לחץ דם גבוה) בחודש הרמדאן בהדרגה יורד. זה בגלל חוסר צריכת המזון וההתנגדות שלה לא לאכול ".

עם זאת, צום אינו חופשי מגורמי סיכון למחלות אחרות, כגון גיל (הזדקנות), סוכרת (אם הסובל הוא כחוש), או מחלת לב כלילית אשר בעקבותיו מצב חלש ככלל. באופן דומה, מצבה של מערכת החיסון חלש.

מחלות רבות נגרמות כתוצאה מעייפות כגון שחפת, אנמיה (אנמיה), ריאות, לב חלש ושלשול מלווה בחילה, שלשולים והקאות בשל מחסור בחומרים נוזלים, פצעים קיבה, שנים עשר קרבים אצבעות, ו הרניאס (ירדו). בגלל התנאים רעב עבור סוג זה של המחלה יגרום כאב עצום.

כמו כן מחלות מג, כי בדרך כלל דורשים הרבה שתייה של מים וירידה בלחץ הדם רמות; בניית גוף חלש במהלך הריפוי לאחר שעבר את תהליך הניתוח, חווה מדדים פסיכולוגיים עצביים לאחר הלידה והנקה. כי זה מאוד חשוב לך לעשות צום לבקש חוות דעת של רופא.
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Online

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 comments:

Post a Comment