פרוספקט של מוסלמי המילניום השווקים התיירות מגיע 180 מיליארד דולר בשנת 2026

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - הפוטנציאל של תיירים מוסלמים המילניום דור ז בשוק המקוון מגיע 180 מיליארד דולר בשנת 2026. הגדלת התלות באינטרנט, מדיה חברתית טלפונים חכמים כדי למצוא אטרקציות תיירותיות לבצע הזמנות נסיעות באינטרנט היא הסיבה.

מאסטרקארד-קרסנט דיגיטלי דו"ח נסיעות המוסלמי 2018 דירוג (דימטר 2018) מזכיר גורמים המשפיעים על הצמיחה של רכישות מקוונות על ידי תיירים מוסלמים בעתיד. מחקרים מראים גם כי יותר מ -60% מהתיירים המוסלמים הם מילניאלים או דור ז'.

די מטר 2018 הוא הדו"ח המקיף הראשון המציג מידע על דפוסי נסיעות מקוונות ועמדות של תיירים מוסלמים מקבוצות דמוגרפיות שונות. דו"ח זה מרחיב את המחקר לאוכלוסיית התיירים המוסלמית הדיגיטלית, כחלק גדול יותר מטיסות המילניום המוסלמיות (ממט) בדו"ח המסע המוסלמי לשנת 2017.

דו"ח זה נמסר ב-הסהר- אין-טראַוועל אסיה הפסגה מאורגנת על ידי ססגוני ב איך טב אסיה 2018. מנכ"ל דירוג הסהר ואת חלאל טיול, אמר פאזאל בהארדין די מטר 2018 חשף דברים חשובים על ההתנהגות וההעדפות המקוונות של תיירים מוסלמים, ציטט מ זעמל.

דוח זה מספק צפיות על שירותי פלטפורמת מקוון ורשתות חברתיות כדי להעריך את הפוטנציאל של השוק המוסלמי עבור מנהלי יעד תיירותי, מפעילי תיירות, חברות תעופה, ובעלי עניין אחרים בענף התיירות והאירוח.

עם התפתחות מהירה של הטכנולוגיה המקוונת ושיטות התשלום, כמו גם את האוכלוסייה המוסלמית ההולכת וגדלה בעידן הדיגיטלי, כמו קטע מרכזי בשוק הנסיעות המוסלמי, הסיכויים בתחום הדיגיטלי הם חיוביים מאוד.

יעדים תיירותיים חייבים להבטיח כי המסרים שהם מספקים יכולים להגיע לתיירים מוסלמים באמצעות ערוצים מקוונים. דוח זה מספק קריטריונים פילוח מעשיים ומוכנים לשימוש עבור שחקני התעשייה להגיע לקבוצות יעד שונות.

"דיגיטלי הוא אמיתי עולה על דורות", סיכם.

מאסטרקארד סגן נשיא לפיתוח שוק, דבש קואדקאר אמר שוק הנסיעות חלאל מאז ומתמיד אחד המגזרים הצומחים במהירות הרבה ביותר בעולם. ניתן לראות מתיירים מוסלמים המייצגים סביב 10 אחוזים של תעשיית הנסיעות העולמית בשנת 2017.

תיירים מוסלמים להשקיע יותר זמן במחקר השוואת מידע באינטרנט לפני סוף סוף לבחור ולשלם עבור חוויית הנסיעה האידיאלית שלהם. מאסטרקארד עובדת עם שותפים ליצירת הצעות מיוחדות בתחומי עניין שונים לצרכנים.

יחד עם מספר הולך וגדל של צרכנים לחקור יותר מדינות ואזורים, מאסטרקארד ראה עלייה בשימוש במזומן תשלומים דיגיטליים. באמצעות תשלום מראש אפשרויות תשלום כאמצעי תשלום אלקטרוני כי הוא בטוח יותר, נוח יותר ואמין לספק שקט נפשי בעת נסיעה.

מאסטרקארד-קרסנטראטינג 2018 מדד הנסיעות העולמי (ג מטי) שפורסם באפריל השנה, מאשר כי שוק הנסיעות המוסלמי ימשיך לחוות צמיחה מהירה של עד 300 מיליארד דולר עד 2026. בשנת 2017, יש מוערך 131 מיליון תיירים מוסלמים גלובלי.
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Online

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 comments:

Post a Comment