יתרונות וחוכמה של שתן על ידי סקוואט לגברים

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - גיליתי שבשבדיה אסור לגברים להשתין או להשתין בעמידה, משום שהממשלה רואה שיש יתרונות רבים שניתן להשיג אם גברים משתינים על ידי ישיבה על האסלה. מפלגות סוציאליסטיות ופמיניסטיות בשוודיה טוענות שאם גברים יושבים כשישתנו, זה יהיה יותר היגייני. וגם ביפן.

אף על פי שהוא אינו מוסלמי, אך השר לאיכות הסביבה של טייוואן, סטיבן שן, עיצב על פי עצתו של הנביא מוחמד על ידי השתנות תמיד עם סקוואט. בדרך כלל, גברים משתינים בתנוחת עמידה בעוד נשים כורעות. עם זאת, מה אם האיש משתין בתנוחה סקוואט?

אולי זה ייראה מוזר, אבל מאחורי הרושם המוזר מתברר שהשתנה של סקוואט מועילה לבריאות הגבר. זה יכול להפחית רישום מים והוא נחשב כדי להפחית את הסיכון לסרטן הערמונית ולשפר את איכות חיי המין הגברי. הנה היתרונות של השתנה עם סקוואט לבריאות של גברים:

1. כאשר משתין עם תנוחת כריעה מושלמת, שלפוחית ​​השתן תהיה מדוכאת ולהפעיל את שחרורו של כל שתן מהגוף ללא שארית. שלפוחית ​​השתן ריקה יכולה לעזור להפחית את הסיכון לסרטן הערמונית. כדי לרוקן את שלפוחית ​​השתן, בעת השתנה, נסה להשתעל קצת כך שלפוחית ​​השתן מדוכאת יותר ושתן יכול לצאת כל.

2. בדרך כלל כאשר משתין עם עמדת סקוואט זה מלווה לעתים קרובות על ידי גז הפליטה, אז יש לך להסיר את חילוף החומרים של הגוף בצורה של מים וגז. מצב זה הוא נדיר מאוד אם אתה להשתין במצב עמידה.

3. שתן במצב עמידה לא תדכא את שלפוחית ​​השתן, כך שיש עדיין שתן שנותר בגוף. זה כמובן יכול לגרום לסוגים שונים של מחלות עקב אובדן שאר חילוף החומרים של הגוף. ככל שהשתן מאוחסן יותר בגוף, כך גדל הסיכון לאבנים של שלפוחית ​​השתן.

אללה יודע הכי טוב על ביששואב, איך לפני מאות שנים האיסלאם לימד היגיינה ובריאות. לכן היתרונות של השתנה עם עמדה סקוואט. בואו ללמד את המשפחה, חברים ובני משפחה לעשות את הדרך הנכונה להשתין מעתה והלאה, על הבריאות של האנשים שאכפת לך.
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Online

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 comments:

Post a Comment