צום, סימן של אמונה בלתי נראה

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - שיא השיא של צום הרמדאן הוא תקוע. תקוע, לציית לסדר של אללה סנהאנהו וואט תעלה בצורה של ביצוע כל הפקודות ולהשאיר את כל האיסורים שלו. נאמן, זהיר ויסודי, זהיר בכל שלב בחיים.

"הו המאמינים! זה חובה לך לצום, כפי שנדרש מן האנשים לפניך, כך שאתה תהיה מוקדש. "(אל-בקארה: 183).

תקוה לא ניתן להשיג אלא על ידי המאמינים. אז צום הרמדאן ניתן רק להם, לא לכופרים. המאמינים מאופיינים כבעלי אמונה בלתי נראית, מתוך אמונה כי הקיום אינו שייך רק לדברים גלויים. הבלתי נראה הוא לא כלום. הם שם, אבל בני האדם אינם מסוגלים לבהות ולהרגיש, יכול רק להרגיש בחגיגיות רוחנית.

"ספר זה (הקוראן) אין ספק בכך. כיוונים למי מוקדש. (כלומר, אלה המאמינים הבלתי נראה ... "(אל-בקארה : 2 ו 3).

האם אף אחד לא יודע אם אנחנו שותים בחשאי כוס מים או אוכלים חתיכת לחם? אבל אם אנחנו מאמינים שיש ישות עליונה, שמפקחת על מעשינו, אז לא נעשה דברים שיבטלו את הצום. לכן, רק את הפרס של צום אלוהים יודע כמה הפרס הוא.

מאת אבו הוראַיראַה, אַלאַיהי סאַללאַללאַאַהו הנביא "וואלה סלאם אמר,

كل عمل ابن آدم يضاعف الحسنة عشر أمثالها إلى سبعمائة ضعف قال الله عز وجل إلا الصوم فإنه لى وأنا أجزى به يدع شهوته وطعامه من أجلى للصائم فرحتان فرحة عند فطره وفرحة عند لقاء ربه. ولخلوف فيه أطيب عند الله من ريح المسك

"כל מעשה טוב שנעשה על ידי בני אדם יהיה כפול עשרה טוב כמו עד שבע מאות פעמים. אללה מרומם אמר (כלומר), "למעט בפועל צום. הנוהג של צום הוא בשבילי. אני אפרע את עצמי. כי הוא השאיר תאווה ואוכל בגללי. עבור אנשים צמים, הם יקבלו שני אושר, אושר כאשר הם לשבור מהר שלהם אושר כאשר הם פוגשים הרב שלהם. ואכן, ריח הרע של מי שצם יותר ריחני לצד אללה מאשר ריח שמן קסטורי "(מסופר על ידי בוכרי מס '1904, 5927 והמוסלמים מס' 1151).

אופיו של המאמין מנוגד לחומרנים. חסידי להבנות חומריות כגון מטריאליזם, פרגמטיזם, פוזיטיביות ורציונליזם, חווים תאונות קטלניות כתוצאה מהפיכת ההיגיון לשיא האמת. התוצאות של חשיבה אינטליגנטית אנושית אינן יכולות להיות נאמנות באמת לפני שהן מצוידות בהצלחה רוחנית. האינטלקט מסוגל רק לגעת בחפצים בממד השלישי, אובייקטים שניתן ללכוד על ידי חמשת החושים. טוב ורע וטעות וצדק בדעת האדם עדיין יחסי. מה לפי טוב או נכון דעתך לא בהכרח ממש טוב או נכון. כמו כן רע ולא נכון. האינדיקטור של כל הוא ההתגלות של אללה, סנהאנהו וואט תעלה, אל קוראן אל כרים.

הרמדאן הוא החודש שנבחר על ידי אללה סנהאנהו וואט תעלה כדי להפחית את תחילת הקוראן. חודש הרמדאן נקרא גם סאהרול הקוראן או חודש הקוראן. שם המאמינים מעודדים לחתור לקוראן בעוצמה העולה על חודשים אחרים.

הקוראן הזכיר לנאמן את הקורבן. אז הרמדאן צריך להיות תזכורת למוסלמים אשר נגועים בחומרנות כדי להקים מחדש את הרוחניות שלהם, להפוך למשרתים של אלוהים שיודעים את זהותם. אנחנו מאמינים, מבישים אם אנחנו שולל על ידי העולם הנוצץ של תמותה!

וואלהו עאלאם.
Share on Google Plus

על אודות Romadhon Online

זהו תיאור קצר של המחבר המחבר על המחבר. אתה עורך אותו על ידי הזנת טקסט בשדה "מידע ביוגרפי" בחלונית מנהל המשתמש..

0 comments:

Post a Comment