אכזריותה של המפלגה הקומוניסטית באינדונזיה כאשר שרפה את הכפר קאומן, מגטן

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - לפחות 72 בתים נשרפו ו -149 גברים הוכנסו למאוספטי. עד כל עת, מג'טן היא עיר תמיד מציע קרירות ושלווה. אולי בגלל מיקומו לא רחוק מרגלו של הר לולו.

קאומן, הוא כפר הממוקם ממערב למשרד ריג'נסי מג'טן. היא נקראה בשם קאומן משום שהיא מאוכלסת ברוב המאמינים, כלומר המוסלמים ובקרב הסנטרי.

לפני פעולות אכזריות של המפלגה הקומוניסטית באינדונזיה שהתקיימה באזורים שונים של תושבות מאדיון, העיר מג'טן היה היעד של ההתחלה. הסיבה, מגטאן הוא אזור אסטרטגי כי חייב להיות שנתפסו הראשון.

טבח שרשרת
במהלך מרד המפלגה הקומוניסטית באינדונזיה מוסו בשנת 1948, האנשים בקאומן בתחילה רק ידעו על מספר שוד. קוסמן, מבוגר העיר מג'טן וחבר בצוות האירועים של שנת 1948, אמר כי ביתו של דודו הוא גם יעד לשוד לפני פעולות ה- המפלגה הקומוניסטית באינדונזיה הידועות כ"פרשת מאדיון ".

"השוד בוצע לפני ספטמבר 1948. לאחר השוד הם המשיכו לשרוף בתים. בין הבתים שנשרפו על ידי המפלגה הקומוניסטית באינדונזיה, היה ביתו של חאג 'אבראהים. חאג 'אבראהים באותה עת היה ידוע כסוחר עשיר במגטאן. בקומן היו ארבעה עד חמישה בתים שנשרפו אז ", אמר קוסמן

זמן קצר לאחר שוד שריפת הבית היו הרג שבוצעו על ידי המפלגה הקומוניסטית באינדונזיה. ביניהם הם מפקד V דיפו הצבאי, קפטן סוברין. מפקח המשטרה (עכשיו קאפולס), איסמידי שנהרג על ידי נגרר על ידי רכב ג'יפ וויליס במשך שלושה קילומטרים מבנג'ארג'ו גורנג גרנג, לבטוקאן.

לאחר שהצבא והמשטרה חוסלו על ידי ה- המפלגה הקומוניסטית באינדונזיה, הוא המשיך להרוג את הפקידים. בעקבות אחרי פקידי, ולאחר מכן את אולמה או אנשי דת ואת סנטרי. הם הונעו על ידי הזמנה לפגישה לנפת. עם זאת, במציאות, הם הוכנסו לתוך גורנג גרנג על חייהם. בין אנשי דת שהיו רועה לתוך גוראנג גרנג היו אנשי דת סולימאן זוהדי אפנדי, אנשי דת אימאם מורסייד מוטקין ואת סאנטרי אשר מונה מאות אנשים.

לפני שאיבד את המפלגה הקומוניסטית באינדונזיה, אמר אנשי דת אימאם מורסייד: "מה שקרה היום יש רק נחקר (רק קצת), זה לא התגלה" (האירוע הגדול) ".

ככל הנראה, איש הדת ומורה הטרקטור מבית הספר האיסלאמי "טאקראן" (בית הספר האסלאמי "סביל מוטקין"), הביט קדימה. קוסמן תירגם את המסר הסימבולי כאירוע בן 17 שנה, דהיינו, אירועי ספטמבר - אוקטובר 1965 הידועים בשם גסטאפו.

המפלגה הקומוניסטית באינדונזיה ערמומי

ב- 19 בספטמבר 1948 הקיפו אלפים את חברי ה - המפלגה הקומוניסטית באינדונזיה את הריג'נסי ונכנסו לקאומן. הם צרחו על כפפות ומרכיבי מזון בטענה שאנשים עמדו מול הפלישה ההולנדית.

למחרת בבוקר, 20 בספטמבר 1948, פתאום היתה משאית מלאה גברים ונשים. לפתע צעקה אשה בקול רם על כל תושבי קאומן. הוא סיפר כי אחד מחברי ה- המפלגה הקומוניסטית באינדונזיה נהרג בקמפונג קאומן.

אכן היה גוף עטוף בבד על המשאית ורק רגליו הופיעו. האישה רוצה שתושבי קאומן ימסרו את הרוצחים. כי הוא הרגיש שמעולם לא הרג מישהו, לא טענו תושבי קאומן.

הקבוצה יצאה בעוד היא צועקת איום שישרפו את כפר קאומן. זו היתה טקטיקה של "המבקשים רוצחים" אשר היתה אסטרטגיה של פקל כדי ללכוד את המתנגדים שיפריעו המרד שלהם.

המפלגה הקומוניסטית באינדונזיה הוכיח באמת את האיום. ב -24 בספטמבר 1948 פלשו לחלוטין קאמפונג קאומן. בתים נשרפו כך שכל התושבים יצאו ממחבואם. כל האזרחים הגברים נלקחו בשבי ונלקחו למאוספטי לאחר שידיהם היו כפופות וקשורות בחבלים במבוק.

שריפת הכפר קאומן גרמה לא פחות מ -72 בתים שנשרפו. גברים הוכנסו למאוספטי. מתוך מאוספטי כל האסירים הוכנסו למחסני סיגריות והובלו במשאיות שהיו שייכות למפעל הסוכר לאזור גלודוק.

פרטו מנדוז'ו מספר: "מגלודוק הועברנו שוב לג'נגנג ולקניטן. אבל לפני שנטבחנו, הצילו אותנו בפלישה לצבא סילוואנגי ".

שריפת הכפר קאומן הייתה למעשה פעולתו של ה- המפלגה הקומוניסטית באינדונזיה להרוס את השפעת האסלאם בקהילה. תקרית דומה אירעה גם בפנימיית "טקרן" (איפסום) האסלאמית הקודמת, שגם היא נשרפה. בוריקאן בפנימיות לא נחסכו מפני הפלישה המפלגה הקומוניסטית באינדונזיה.

מנהיגים בוריקו בפנימייהn כגון אנשי דת קנאנג, אנשי דת מאליק, ו מוליונו נטבחו בטוקאן. קורבן נוסף של האולמה שנרצח על ידי ה- המפלגה הקומוניסטית באינדונזיה היה משפחתו של בית הספר האיסלאמי של קבונסרי, מאדיון. כתוצאה מכך, לאחר פרוץ התקרית, איבדו הפסנטרים את דמות המנהיגות.

יש לקוות כי חתך היסטורי קצר, מזכיר לנו את האכזריות ומרמה את ה- המפלגה הקומוניסטית באינדונזיה על המדינה, המדינה והמוסלמים בפרט. אל תשכח את ההיסטוריה קורעת הלב. וואלהו תעלה עלאם
Share on Google Plus

About Romadhon Online

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.

0 comments:

Post a Comment