מחלה מסוכנת, טיפשות של מקור השגיאה

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - אין מחלה מסוכנת יותר לחיות את החיים האלה עולה בבורות. באיסלאם, הבורות כוללת טבע נתעב, משום שהיא מהווה מקור לאסון.


אימאם אבן חיים אל-ג'וזיה אמר,

"כל התכונות שהבעלים שיבח על ידי אללה תת-אלחנן וואלה תעלה בקוראן הם פירות ותוצאות של ידע, בעוד כל צורות של תוכחה בקוראן הם פרי של בורות." (מיפתח דער סעדה, 1/115)

בורות מסכנת את הדיאטה של מישהו. כמה אנשים נמאס הפולחן מבוסס על המסורות של דחיף, או מבוסס על המחשבות שלהם. לא על בסיס ויכוח תקף. כי, הפולחן חייב להיות מבוסס על ידע.
Rasulullah אמר סלהואלוואסלאם;
"מי שמנהג בפועל שאין לו בסיס מאתנו, הוא נדחה" (מסופר על ידי המוסלמים)
בענייני דת, בורות תגרום לבעיות רבות. למשל, בורות בערבית גורמת לאנשים להבין לא נכון את הטקסטים של סירי.

בורות מסוכנת ביותר היא שלושה, כלומר:

ראשית: בורות של התגלות.

בורות ההתגלות משתנה בצורה. ביניהם, לא ללמוד ההתגלות (הקוראן וסונה) ברצינות וברצינות. לכן, לעתים קרובות מתן עדיפות לתבונה, לרגשות ולדעות קדומות בעת דיבור חוקי סירי. למרות מקרים אלה, הוסברו בקוראן ואת הסונה. הן בפירוט והן ברמה הגלובלית.
לדוגמה, יש הטוענים שמישהו שהושלך לגיהנום לא ייצא לעולם. הוא נצחי בגיהינום. ההיגיון שלהם: אם אלוהים משחרר אנשים שהלכו לעזאזל, אז אלוהים הוא מהסס בקבלת החלטות בלתי עקביות.
האימאם אסי אסיאפי אמר: "מה שלא יקרה במקרה של חסידי הדת הזאת, אלא אם כן רמז החוק על כך הוא בספר אללה". (אר-ריסאלה, 1/20)
למעשה, פסוקים רבים של הקוראן והסונה אשר מסבירים על כמה המאמינים שמונחים בגיהינום ואז משוחררים על ידי הרחמים שלו או על ידי סיאפאט. הן התערבותו של הנביא מוחמד, המשפחה שהומתה, הקוראן, וכן הלאה
צורה אחרת, היא לא להבין את הדרך הטובה ביותר לסיים את חוקי סירי, כך שהוא מתנגש לעתים קרובות עם טיעון אחד עם אחר. הסיבה לכך היא כי הם לא מבינים את הדרך הנכונה של סיום החוקים האיסלאמיים. ניתן לסכם את החוק הסירי היטב, אם הוא מקיים שני תנאים, דהיינו: ההוכחה תקפה והשיטה המתבקשת נכונה.
שנית: בורותה של מנהג סאלף
לא להבין את המושג האמיתי של תרגול הדת יכול להוביל לשגיאה. האיסלאם הוא דת (דת) שהיא bersanad, לא רק המוח האנושי. והמדע המדעי האסלאמי הראשון היה שליח אללה וחבריו. לאחר מכן המשיכו התלמידים, כלומר, בטאביין, ולאחר מכן המשיכו על ידי תלמידי טביאין, כלומר "טביעות".
Rasulullah אמר סלהואלוואסלאם;
"תעביר אותי דרך החברים שלי, ואז תעביר אנשים אחריהם. ואז להעביר אנשים אחרי אותם, ואז להעביר אנשים אחריהם. אחרי שקרים שקרים; עד שמישהו מעיד, אף שאינו מתבקש להעיד. ועד שמישהו נשבע, למרות שהוא לא מתבקש להישבע. יש גם מישהו שהוא נלהב מדבר על שקרים.
מי רוצה את ניחוח השמים, לתת לו להתחייב עם אל ג'מאעה. כמו ביסודיות כמו יד אללה תת-אלחנן וואלה תעלה יחד עם ג'מאעה. ובאמת, השטן יחד עם אדם אחד, הוא התרחק שני אנשים. "(מסופר על ידי אתני תברני)
ב אל-איבאנה, האימאם אבן בתה ר ', סיפר כי ידיד של הדזיפה אבן אל תימן, אמר;
"כל פולחן שמעולם לא הודגם על ידי חבריו של מוחמד ס"ו, לעולם לא יעשה זאת. כי הדור הראשון (סלף) לא השאיר שום דעה בענייני דת, עבור הדור הבא (כולם הועברו על ידי אותם). פחד אללה, את כארוס, לקחת את הנתיב של העם לפניך (סלף).
האימאם אחמד רחם אמר, "אין בעיה אחת (בדת), אלא אם כן נדונה על ידי חבריו של הנביא מוחמד. או, לכל הפחות, מקרים דומים נבדקו על ידם. ואכן, כאשר אזורים רבים נכבשים, האיסלאם מתפשט באזורים שונים, הבעיות מגוונות יותר ויותר. והחברים מדברים ומענישים את הבעיות האלה על פי הקוראן והסונה. ואכן, חלק מהם לענות על בעיה זו עם דעתם. עם זאת, זה נדיר מאוד. "(מג'מו'פאטאווה, 4/208)

שלישית: בורות של מקאשידוסי סיריעה

מקאושידוסי סיאריה הם המטרות הבסיסיות של התגלות אללה תת-אלחנן וואלה תעלה ואת הסונה של הנביא מוחמד. האימאם אבנול קאיייים רחם אמר, "למעשה את הנושא ואת היסוד של שריעה זו בנויה על החוכמה ואת היתרונות של המשרתים. הן בעולם והן בעולם הבא "(אילמול מואקין, 3/14)
בורות של מקאשידוסי סיריעה תוביל לטעויות ולתוהו. יתר על כן, אם הבעיה היא עניין עכשווי. כאשר הסביר את הסיבות לחילוקי הדעות ואת הופעתו של בידה, המומחה של מקאשידוסי סיריה, הסביר האימאם אסי-סיטיבי; יש שלוש סיבות עיקריות לקידאחאן, דהיינו: הבדלים בדת - אמונה - עוקבים אחר התשוקות ומאפשרים הרגלים (מסורות) המפרים את השריעה.
"שלושת הגורמים האלה, "כתב עוד, "נבע מבורות של מקריותידאסי סיריא, ומשמעותה של הסיריעה עם ההנחות, ללא מאמצי אימות - תשס"ב; לא מודרך על ידי לימוד מעמיק, להסתפק בהנחה. שיטה זו לא תבוצע על ידי מלומדים מהימנים (רוסיחון פיל). "(אלטשום, 2/690)
לדוגמה, האימאם אסי-סיאתבי הציע את החווארי. "אתה לא שם לב לקבוצת הח'וארג'? "הכומר כתב, "איך הם יצאו מהדת הזאת, כשהחץ יצא מהקשת שלו. כי הנביא מוחמד קרא להם;
"הם קראו את הקוראן, אבל הקריאה לא עברה את הגרון שלהם". כלומר - ולוהואלם - שהם לא הבינו מה כתוב. כך שהקריאה לא תגיע לליבם. כי ההבנה היא מעשה של הלב, אם הקריאה לא תגיע ללב. אז הם לא מבינים את זה באופן אוטומטי. החואריג' היה מקובע רק על הקולות והמכתבים שנשמעו. לא מבינים את מהות המשמעות. "(אלטשום, 2/691)*
Share on Google Plus

About Romadhon Online

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.

0 comments:

Post a Comment