סוף סוף מוסלמים כמו החיים לאחר אַשאַר

עברית חדשות אסלאמיות, טנג'ונג ענים ירושלים - המרחק שנשלח על ידי הנביא מוחמד עד סוף העולם הוא זמן קרוב מאוד לעידן של העולם שהיה ארוך מאוד, כי לפני שאדם כבוש אותו עם חוה. Rasulullah SAW אמר:

"המשל שלך ושני חלול קיטב (יהודים ונוצרים) הם כמו מי ששוכר עובדים. הוא אמר: "מי רוצה לעבוד בשבילי מהבוקר עד חצות עם שכר של קירה אחת?" אז היהודים עבדו. ואז הוא אמר: "מי רוצה לעבוד בשבילי מאמצע אחר הצהריים לתפילה עם שכר של אחד qirath?" ואז הוא אמר: "מי רוצה לעבוד בשבילי מאשאר להטביע את השמש בשכר של שני קירים?" אז (תעבדו עם עם, ואתם יהודים כועסים ונוצרים, הם אומרים: "למה אנחנו יותר עבודה אבל פחות מתנות? "אמר אללה:" האם צמצמתי משהו מהזכויות שלכם? "הם אמרו:" לא "אללה אמר:" זה המעלות שלי, אני נותן לכל מי שאני רוצה. "(מסופר על ידי אל Bukhari מס '2268)

בחדית 'אחר אמר שליח אללה:

إنما أجلكم في أجل من خلا من الأمم ما بين صلاة العصر ومغرب الشمس

"אין ספק כי מותך ומותם של בני העבר הם בדיוק כמו הזמן שבין תפילת אסר לבין השמש השוקעת" (מסופר על ידי אל-בוכארי מס '3459)

כל החדית'ים הנ"ל מראים כי מה שנותר מעידן העולם לעומת גיל העבר הוא מעט מאוד זמן. אנשי מוחמד ס"ו היו האנשים האחרונים שחיו על פני האדמה. כמו הנביא מוחמד היה השליח האחרון כי אללה subhanahu wa ta'ala שנשלחו לבני אדם.

השליח של אללה amaan נתן משל כי שאר עידן המוסלמים הוא כמו שאר הזמן של אסר על הגדרת השמש. כי בהיסטוריה אחרת נזכר כי עידן היהודים הוא כמו המרחק בין הזמן של שובה לבין הדוהר, בעוד עידן הנוצרים הוא כמו המרחק בין הזמן של Dhuhur ואת הזמן של עכו. אז את ההגדרה של השמש יכול להיות סוף עידן המוסלמים, כלומר, כאשר רוח עדינה מגיע אשר עקירה כל החיים בליבו, למרות שהוא גדול כמו זרעי חרדל.

המועד האחרון ממחיש את המרחק הקרוב מאוד לסיום האירועים. מה שנשאר על פני האדמה הוא כופר. כך שהאפוקליפסה בצורת חורבן היקום תקרה בהם. כך הזמן של מגרב הוא הזמן של אפוקליפסה הקרובה ואת הזמן אחרי זה יכול גם מתכוון סוף היום או את העולם הבא. אפשר לענות על וואלהולם.

הודעה מרומזת

אז מה המסר משתמע מאחורי המשלוח של עידן המוסלמים, כמו הזמן שנותר בין אשאר למגרב?

יש משהו מעניין להרהר כאשר מסנג 'ר אללה בהואה תיאר כי החיים הנוכחיים שלנו הוא כמו מצב של Bada Asr. במקביל אללה SWT הזכיר לאנשים את החשיבות של לשים לב לזמן של אסר.

אללה אומר אשר אומר: למען הזמן של עכו (ואש אשרי). באמת, בני אדם אובדים. חוץ מאלה המאמינים ועושים מעשים נכונים, ומטיפים זה לזה אל האמת ומייעצים זה לזה על סבלנות. (אל-אשר: 1-3)

המלומדים הסבירו כי אם אללה SWT נשבע על ידי יצורים שלו, זה היה סימן לכך בני האדם היו שמים לב למה היה אובייקט השבועה. כי אין ספק שזה חשוב מאוד ויש לו משמעות עמוקה מאוד. אז, במקרה זה אלוהים רוצה שאנשים ישים לב בזמן Ashrara שלהם.

אם אנו שמים לב בכלל, מתברר כי ההתנהגות של רוב האנשים באמצעות הזמן של Bada Ashar תלויה מאוד על התכנון והתכנון בזמן ולאחר מכן. אם יש להם תוכניות חשובות, תוכניות ועבודה, הם ישתמשו בזמן של Asharar כדי להכין אותם. אבל אם אין להם תוכנית ותוכנית גדולה עבור איזיה הרע שלהם, רובנו נוטים להירגע ולהשתמש הזמן של אסר לדברים שאינם בעלי ערך.

אם נעשה זאת, נשווה זאת להשוואה בין גיל המוסלמים לבין מסעם בזמן. אנו יכולים להסיק כי היחס של חיי אדם בעולם (על האופן שבו הם משתמשים בגיל שלהם וממלאים את חייהם) תלוי מאוד תוכניותיו ותוכניות מאוחר יותר בברזח ואת החיים שלאחר המוות.

לכן, החזון האנושי ופרדיגמת החיים בעולם תלויים בתכנית ובתכנון החיים שלאחר המוות.

עבור המאמין, כי הוא יתכנן את החיים הטובים ביותר לאחר מכן (גן עדן), הוא ימלא את הזמן בחייו כדי להכפיל את ההוראות עבור חייו שלאחר המוות. המאמין מבין כי גן עדן יקר מאוד, חייב להיגאל עם מעשים מיוחדים שיכולים להביא את רחמים של אללה SWT.

אלוהים הזכיר למאמינים לא לחקות את הסגנון ואת אורח החיים של הכופרים. בדרך כלל כופרים להפוך את העולם כמו גן הפרחים שגורם להם להתפתות לבחור אותו.

אללה אומר:

Will Universityאפריקני אפריקני אפריקני אפריקני

ואל תכוון את עיניך למה שנתנו לקבוצותיהם, כפרח חייו של העולם, עד שננסה אותם. ואת המתנה של הרב שלך הוא טוב יותר נצחי. (QS Thaha 131)

אז, עבור הכופרים של העולם, כגון פרחים אדומים מסמיקים, ריח טרי, יפה, יפה וריחני מפתה מישהו לבחור את זה. עם זאת, ברגע הפרח הוא הרים, לא הרבה יהיה ריח מתוק להיעלם, היופי ייעלם, אדום טרי בקרוב לקמול, ואז להתייבש ונעלם ברוח.

כאלה הם החיים של הכופרים, את כל ההישגים של החומר הארצי שהם הצליחו, כגון הפרח שיש לו את הצורה והריח של ניחוחותיו. אבל אחרי שהם השיגו את כל ההנאות של החומר, העולם הם צריכים להיות נטושים כאשר המוות בא אליו.

אשר למאמינים, העולם הוא שדה של צדקה, האדמה היא מטפחת. העניין הוא לא התוצאה הסופית. עונת הפרחים היא לא הזמן לקצור. דווקא תקופה זו היא ההתחלה של הפיכת הפרי שייקצר מאוחר יותר.
Share on Google Plus

About Romadhon Online

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.

0 comments:

Post a Comment