כתב ויתור

כתב ויתור לאיסלאם חדשות מדיה - האיסלאם האחרון חדשות ומידע על מוסלמים בעולם


אם אתה זקוק למידע נוסף או אם יש לך שאלות כלשהן לגבי כתב ויתור של האתר שלנו, אל תהסס לפנות אלינו בדוא"ל בכתובת https://www.islamhebrew.info/p/contact-us.html.

כתב ויתור על www.islamhebrew.info :

כל המידע באתר זה מתפרסם בתום לב ובמטרה כללית בלבד. www.islamhebrew.info אינה מתחייבת לגבי השלמות, האמינות והדיוק של מידע זה. כל פעולה שאתה לוקח על המידע שאתה מוצא באתר זה (www.islamhebrew.info), הוא בהחלט על אחריותך. www.islamhebrew.info לא תהיה אחראית לכל נזק ו / או נזק בגין השימוש באתר שלנו.

מאתר האינטרנט שלנו, אתה יכול לבקר באתרים אחרים על ידי ביצוע היפר לאתרים חיצוניים כאלה. בעוד אנו שואפים לספק קישורים איכותיים רק לאתרים שימושיים ואתיים, אין לנו שליטה על התוכן ועל אופי האתרים. קישורים אלה לאתרים אחרים אינם מעידים על המלצה על כל התוכן שנמצא באתרים אלה. בעלי אתרים ותוכן עשויים להשתנות ללא הודעה מוקדמת ועלולים להתרחש לפני שתהיה לנו אפשרות להסיר קישור שעלול להיות 'רע'.

לידיעתך, כאשר אתה עוזב את האתר שלנו, אתרים אחרים עשויים להיות בעלי מדיניות פרטיות שונה ותנאים שאינם בשליטתנו. הקפד לבדוק את מדיניות הפרטיות של אתרים אלה וכן את "התנאים וההגבלות" שלהם לפני שתעסוק בכל עסק או תעלה מידע כלשהו.

הסכמה

באמצעות האתר שלך, הנכם מסכימים בזאת לכתב ויתור שלנו ומסכים לתנאים שלו.

עדכון

כתב ויתור זה של האתר עודכן לאחרונה בתאריך : ראשון, 12 בפברואר, 2017 


· עלינו לעדכן, לתקן או לבצע שינויים במסמך זה, שינויים אלה יפורסמו כאן באופן בולט.

0 komentar: