מדיניות פרטיות

מדיניות הפרטיות של האיסלאם חדשות מדיה - האיסלאם האחרונה חדשות ומידע על מוסלמים בעולם

אם אתה זקוק למידע נוסף או יש לך שאלות כלשהן בנוגע למדיניות הפרטיות שלנו, אל תהסס לפנות אלינו בדוא"ל בכתובת https://www.islamhebrew.info/p/contact-us.html.

ב www.islamhebrew.info אנו רואים את הפרטיות של המבקרים שלנו להיות מאוד חשוב. מסמך מדיניות פרטיות זה מתאר בפירוט את סוגי המידע האישי שנאסף ונרשם על ידי www.islamhebrew.info וכיצד אנו משתמשים בו.

קבצי יומן

כמו אתרי אינטרנט רבים אחרים, www.islamhebrew.info עושה שימוש בקבצי יומן. קבצים אלה רק יומני מבקרים לאתר - בדרך כלל הליך סטנדרטי עבור חברות אירוח חלק של שירותי אירוח של ניתוח. המידע בתוך קבצי היומן כולל כתובות פרוטוקול אינטרנט (כתובת ה), סוג דפדפן, ספק שירותי אינטרנט (חותם חותמות), חותמת תאריך / שעה, דפי הפניה / יציאה, ואולי מספר הקליקים. מידע זה משמש לנתח מגמות, לנהל את האתר, לעקוב אחר התנועה של המשתמש סביב האתר, ולאסוף מידע דמוגרפי. כתובות IP ומידע זה אינו מקושר למידע הזיהוי האישי.

עוגיות ומשואות אינטרנט

www.islamhebrew.info משתמשת בקובצי עוגייה כדי לאחסן מידע על העדפות המבקרים, כדי לרשום מידע ספציפי למשתמש לגבי הדפים שאליהם מבקר האתר מבקר או לבקר, ולהתאים אישית או להתאים אישית את תוכן דף האינטרנט שלנו על סמך סוג הדפדפן של מבקרים או מידע אחר המבקר שולח דרך הדפדפן שלהם.

קובץ עוגייה של דאבלקליק דארט

Google, כספק צד שלישי, משתמשת בקובצי עוגייה להצגת מודעות ב- www.islamhebrew.info.

→ השימוש של Google בקובץ ה- עוגייה של דארט מאפשר לה להציג מודעות למבקרים באתר שלנו על סמך ביקורם באתר האינטרנט www.islamhebrew.info ובאתרים אחרים באינטרנט.

→ משתמשים יכולים לבטל את הצטרפותם לקובץ ה- עוגייה של דארט על ידי ביקור במדיניות הפרטיות של Google ושל רשת התוכן בכתובת האתר הבאה - http://www.google.com/privacy_ads.html

שותפים הפרסום שלנו

חלק משותפי הפרסום שלנו עשויים להשתמש בקובצי עוגייה ובמשואות אינטרנט באתר שלנו. שותפי הפרסום שלנו כוללים .......
 • Google
 • Commission Junction
 • Amazon
 • Widget Bucks
 • Adbrite
 • Clickbank
 • Linkshare
 • Yahoo! Publisher Network
 • Azoogle
 • Chitika
 • Kontera
 • TradeDoubler
 • Ebay
 • Other
בעוד שלכל אחד משותפי הפרסום הללו יש מדיניות פרטיות משלהם באתר שלהם, משאב מעודכן וקישור היפר נשמר כאן: מדיניות פרטיות.
אתה יכול להתייעץ עם רשימה זו כדי למצוא את מדיניות הפרטיות עבור כל אחד השותפים הפרסום של www.islamhebrew.info.

אלה שרתי צד שלישי מודעות או רשתות מודעות להשתמש בטכנולוגיה הפרסומות שלהם וקישורים המופיעים על www.islamhebrew.info ואשר נשלחים ישירות אל הדפדפן שלך. הם מקבלים אוטומטית את כתובת ה- פרוטוקול אינטרנטשלך כאשר זה קורה. טכנולוגיות אחרות (כגון קובצי קוקי, ג׳וסקריפט או משואות אינטרנט) עשויות לשמש גם ברשתות המודעות של צד שלישי של האתר שלנו כדי למדוד את היעילות של מסעות הפרסום שלהם ו / או להתאים אישית את תוכן הפרסום שאתה רואה באתר.

ל- www.islamhebrew.info אין גישה לקובצי עוגייה אלה או לשלוט בהם, המשמשים את המפרסמים של צד שלישי.

מדיניות הפרטיות של צד שלישי

עליך לעיין במדיניות הפרטיות המתאימה של שרתי מודעות אלה של צד שלישי לקבלת מידע מפורט יותר על שיטות העבודה שלהם, וכן הנחיות לגבי אופן ביטול ההצטרפות לשיטות עבודה מסוימות. מדיניות הפרטיות של www.islamhebrew.info אינה חלה על, ואין באפשרותנו לשלוט על פעילויותיהם של מפרסמים אחרים או אתרי אינטרנט אחרים. אתה עשוי למצוא רשימה מקיפה של מדיניות הפרטיות ואת הקישורים שלהם כאן: מדיניות פרטיות קישורים.

אם ברצונך להשבית קובצי עוגייה, תוכל לעשות זאת באמצעות אפשרויות הדפדפן הפרטיות שלך. מידע מפורט יותר אודות ניהול קובצי עוגייה עם דפדפני אינטרנט ספציפיים ניתן למצוא באתרים המתאימים לדפדפנים. מה הם עוגיות?

מידע על ילדים

אנו מאמינים שחשוב לספק הגנה נוספת לילדים באינטרנט. אנו מעודדים הורים ואפוטרופסים לבלות זמן באינטרנט עם ילדיהם כדי להתבונן, להשתתף ו / או לפקח על הפעילות המקוונת שלהם. www.islamhebrew.info אינה אוספת מידע ביודעין מילדים מתחת לגיל 13.

אם הורה או אפוטרופוס סבור כי באתר האינטרנט שלו יש באתר www.islamhebrew.info מידע המאפשר זיהוי אישי של ילד מתחת לגיל 13, אנא צור איתנו קשר מיידי (באמצעות איש הקשר שבפסקה הראשונה) ואנו נשתמש בכל מאמצינו כדי להסיר במהירות מידע זה מהרשומות שלנו.

מדיניות פרטיות מקוונת בלבד

מדיניות פרטיות זו חלה רק על הפעילויות המקוונות שלנו והיא תקפה למבקרים באתר האינטרנט שלנו ולגבי מידע ששותף ו / או נאסף שם. מדיניות זו אינה חלה על כל מידע שנאסף באופן לא מקוון או באמצעות ערוצים שאינם אתר זה.

הסכמה

באמצעות האתר שלך, אתה מסכים בזאת למדיניות הפרטיות שלנו ומסכים לתנאים שלה.

עדכון
Privacy Policy Online Approved Site
מדיניות פרטיות זו עודכנה לאחרונה ביום ראשון, 12 בפברואר, 2017.

עלינו לעדכן, לתקן או לבצע שינויים כלשהם במדיניות הפרטיות שלנו, שינויים אלה יפורסמו כאן.

0 komentar: